SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

“Yüzlerin güldüğü kucaklaşan bir Türkiye için geliyoruz!”

“Yüzlerin güldüğü kucaklaşan bir Türkiye için geliyoruz!”
Bu haber 05 Mayıs 2023 - 14:59 'de eklendi ve 379 kez görüntülendi.

İktidar yorgun, iktidar bitkin, iktidar çaresiz kalmış. 20 yılın sonunda vatandaş daha fakir, daha yoksul. 20 yıldır ülkeyi yönetenlerin ne söyleyecek sözü kalmış ne de yapacak işi kalmış.

Artık değişim zamanı gelmiş, yorgun ve yıpranmış olanlar gidecek, ülkeye yeni umutlar vaat edenler, gençler, kadınlar, yeni liyakatli kadrolar gelecek.

İktidar Yürüyüşümüz kapsamında;

3 Mayıs 2023 Çarşamba günü Merkezde; Esnaf ve Sanatkârlar Odasını, Yağlı Tohumları, Ziraat Odasını, Ticaret Odasını, Ticaret Borsasını, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğini ziyaret ederek oda temsilcilerimizin sorunlarını paylaştık, taleplerini aldık.

Daha sonra Haşim Peksöz Caddesinde, Balkan Caddesinde ve Dingiloğlu Meydanında vatandaşlarımızla birlikte olduk. Akşam ise Akalar Mahallesi kahvehanelerini ziyaret ederek hemşerilerimizle birlikte olduk.

4 Mayıs 2023 Perşembe günü; Babaeski Ticaret ve Sanayi Odasını, Babaeski Esnaf ve Sanatkârlar Odasını, Babaeski Ziraat Odasını, Babaeski Yağlı Tohumları, Babaeski Ticaret Borsasını ziyaret ederek STK temsilcilerimizin istek ve görüşlerini aldık, çözüm önerilerimizi anlattık. Daha sonra Hacı Hasan Mahallesini, Gazi Kemal Mahallesini, Gaziosmanpaşa Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldik.

Vatandaşlarımıza, özelliklede ilk kez oy kullanacak gençlerimize, yarınlarımızı inşa edecek gençlerimize bir kez daha hatırlatıyoruz;

Bu seçim bir siyasi parti seçimi değildir, 14 Mayıs bir demokrasi seçimidir, özgürlük seçimidir, eşitlik ve refah seçimidir.

Bu seçim kucaklaşma seçimidir. 14 Mayıs’tan sonra önce kucaklaşacağız sonra hep birlikte, gençlerle, kadınlarla el ele eşitliği, özgürlüğü, demokrasiyi hâkim kılacağız.

Güçlü parlamento, kararlı lider ve aydınlık yarınlar için Bir OY Kılıçdaroğlu’na, bir OY CHP’ye. Saygılarımla

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA