SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Özcan’a sevgi seli…

Özcan’a sevgi seli…
Bu haber 02 Nisan 2024 - 21:31 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.
  1. Yıl Pasajı’ndaki esnafların davetine katılan Özcan sevgi gösterileri ile karşılandı

Mahalli İdareler Seçimleri’nde Keşan Belediye Başkanı olarak seçilen Op. Dr. Mehmet Özcan ile beraberindeki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, dün esnafların daveti üzerine gittiği 100. Yıl Pasajı’nda büyük sevgi gösterileri ile karşılandı.

  1. Yıl Pasajı’nda işyerleri bulunan esnaflar, Mahalli İdareler Seçimleri’nde Keşan Belediye Başkanı olarak seçilen Op. Dr. Mehmet Özcan’ı tebrik etmek için pasaja davet etti. Esnafların daveti üzerine saat 14.30 sıralarında 100. Yıl Pasajı’na gelen Özcan, Çakır ile beraberindeki CHP’nin Keşan Belediye Meclisi üyeleri, CHP ve Türk bayrakları, davul-zurnalar ile karşılandı. Esnafların çiçek takdim ettikleri Mehmet Özcan’a büyük sevgi gösterisinde bulunup tek tek tebrik etti.

Özcan: “Keşan’ı açık bir farkla tekrar geri aldık”

Kendisini karşılayarak büyük sevgi gösterisinde bulunan esnaflara teşekkür eden Özcan, “2 şeye mutlu oldum. Birincisi Keşan’ı açık bir farkla tekrar geri aldık. İkinci sevincim de fütursuzca giden iktidara, insanlara yukardan bakanlara çok ciddi bir ders verildi. Pazar günkü yerel seçim Türkiye’nin demokrasi hayatında bir dönüm noktası olacaktır. Bu konuda çok mutlu ve umutluyum. Hepimize hayırlı olsun.” diye konuştu.

Çakır: “31 Mart akşamı Türkiye’nin geleceği için umut olduk”

Daha sonra söz alan Çakır da, kendilerini karşılayan esnaflara teşekkür ederek şunları söyledi; “Her mitingimizde tarihi bir sınav vereceğimizi dile getirdik. Mehmet Özcan ve belediye meclis üyelerini seçtik ama 31 Mart akşamı Türkiye’nin geleceği için umut olduk. İnanıyorum ki ilk genel seçimde bunları gönderiyoruz. Biz hiç kimseyi ötekileştirmedik, kötü söz söylemedik, iftira atmadık. Kendi ikbalimiz için kardeşi kardeşe kırdırmadık. Seçim bitti ideolojisi, partisi ne olursa olsun yine bir aradayız. Belediye Başkanımız rozeti çıkarttı ve herkesin belediye başkanı oldu. Bizim için aslolan Keşan ve şanlı Türk Bayrağı’dır. Allah bize bu bayrağın altında ölmeyi nasip etsin.”  Özcan ve Çakır, konuşmalarının ardından esnaflar ile fotoğraf çekildi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA