SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

YARDIM ELİMİZİ İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIMIZ İÇİN UZATIYORUZ

YARDIM ELİMİZİ İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIMIZ İÇİN UZATIYORUZ
Bu haber 09 Nisan 2021 - 22:21 'de eklendi ve 125 kez görüntülendi.

Paylaşmanın verdiği mutluluğun yeri başkadır. Evi, hayatı, tecrübeleri veya sevgiyi paylaşmanın sıcaklığıyla ısınır içimiz. Yemeğin paylaşıldığı sofralar ise bambaşkadır. Günlük telaşların geride kaldığı, çatık kaşların yerini gülümsemeye bıraktığı o sofralarda coşku vardır, huzur vardır, mutluluk vardır. İnsanların heyecanla Ramazan’ı beklemesi biraz da bundandır. En bereketli ay olmasının yanı sıra, insanların birbirine en çok kenetlendiği zamandır 11 ayın sultanı.

Bu sebepten dolayı Ramazan ayının gelişiyle birlikte Ramazan ayının maneviyatını doya doya yaşanabilmesi için Malkara’da ki ihtiyaç sahipleriyle hayırsever vatandaşlar arasında köprü olmayı amaçlayan Ramazan Erzak Paketi kampanyası başlattı.

Başlatılan kampanyaya ise Malkara Belediyesi, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası, Malkara Ziraat Odası, Malkara Ticaret Borsası, Malkara Süt Üreticiler Birliği ve Malkara Kırmızı Et Üreticileri Birliği Üst Yöneticileri öncülük etmektedirler.

Yardıma muhtaç her aile bu kötü günlerde yardım elimizi uzatabilmek için siz değerli vatandaşlarımızın desteklerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Yapacağınız nakdi yardımlarla Ekonomik Doğal Ürünler Ramazan Paketi (125 TL KDV Dahil) ve Doğal Ürünler Ramazan Paketi (135 TL KDV Dahil) oluşturulacaktır.

Yardım Kampanyası ile ilgili bilgiler veren Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi Başkanı Aynur Çeşmeliler; “Ramazan ayının bereketini her evde yaşatabilmek adına kadınlarımızın hazırladığı köy ürünlerinden oluşan Ramazan Paketlerimiz ile bir kampanya başlattık. Yapacağınız yardımlarla hem kadınlarımıza hem de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olabilirsiniz. Unutmayalım, ramazan paylaşmaktır, kardeşliktir ve berekettir.

Ekonomik Doğal Ürünler Ramazan Paketi

Yapılacak yardımlarla oluşturulacak Ekonomik Yardım Paket’inde; Makarna (2 Paket), Nohut (1 kg), Mercimek (1 kg), Kuru Fasulye (1 kg), Kırmızı Mercimek (1 kg), Bulgur(1 kg), Arpa Şehriye (1 Paket), Rize Çay (Yarım Kilo), Alpullu Toz Şeker (1 kg), Trakya Birlik Ayçiçek Yağı (1 lt), Tuz (750 gr) ve

ev yapımı kuskus (Yarım Kilo) yer alacaktır.

Doğal (Yöresel) Ürünler Ramazan Paketi

Yapılacak yardımlarla oluşturulacak Doğal (yöresel) Ürünler Paket’inde; Köy yapımı Kuru Fasulye (750 gr), Köy yapımı Mercimek (750 gr), Köy yapımı Nohut (750 gr), Trakya Birlik Ayçiçek Yağı (1lt), Alpullu Toz Şeker (1 kg), Osmancık Pirinç (1 kg), Bulgur (1kg), Arpa Şehriye (1 kg), Yarım Kilo Çay (Rize), Tuz (750 gr), Makarna (2 paket) ve Ev yapımı Kuskus (yarım kilo) yer alacaktır.

Üreten Kadınlar Adına Teşekkür Ederim

Yardım Kampanyasında bizlere destek veren Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Ümran Bilgin’e, Malkara Ticaret Borsası Başkanı Atila Ayaz’a, Malkara Süt Üreticileri Birliği Başkanı Osman Turgutlugil’e, Malkara Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz’e, Malkara Kırmızı Et Üreticiler Birliği Başkanı Fahrettin Kazan ile Üst Yöneticilerine çok teşekkür ederiz.“ dedi.

Organize edilen yardım kampanyasıyla ilgili düşüncülerini belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Pandemi sebebiyle bir çok vatandaşımızın ekonomik sıkıntılar içinde zorluk çektiğini biliyoruz. Yardım kampanyası ile ilgili fikir önümüze getirildiğinde düşünmeden bunun yapılması gerektiğinin kanısına vardık ve sonuna kadar destekçileri olacağımızı belirttik.

Bizim desteğimizin yanı sıra Malkara Ticaret ve Sanayi Odası, Malkara Ticaret Borsası, Malkara Süt Üreticileri Birliği, Malkara Ziraat Odası ve Malkara Kırmızı Et Üreticiler Birliği Üst Yöneticileri yardım kampanyasına destek verdiler. Ramazan ayının gelişi sebebiyle de paylaşmanın vereceği mutluluğu birlikte yaşamak istiyoruz.

Vatandaşlarımızın da bu mutluluğa dahil olmasını istiyoruz.

Malkara’lı Üreten Kadınlara Ekonomik Olarak Destek Olacağız

Maddi yardımlarla ilçemizdeki kadın üreticilerimizden yapılacak alışverişle oluşturulacak Ramazan Yardım Paketleriyle, hem kadın üreticilerimize ekonomik anlamda destek verecek hem de yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza yardım elimizi uzatacağız.

Kadın Üreticilerimizin ailelerine maddi katkı sunabilmesi ve üretebilirliğin devamı için önümüzdeki hafta Kurtuluş Parkında yerel ürünlerin satabileceği bir alan oluşturacağız.

Kadınları üretime teşvik edebilmek için hemşehrilerimizden satışa sunulacak yöresel ürünlerden alışveriş yapacaklarını umuyorum.

Yardım kampanyasına destek veren Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Ümran Bilgin’e, Malkara Ticaret Borsası Başkanı Atila Ayaz’a, Malkara Süt Üreticileri Birliği Başkanı Osman Turgutlugil’e, Malkara Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz’e, Malkara Kırmızı Et Üreticiler Birliği Başkanı Fahrettin Kazan ile Üst Yöneticilerine ve bizleri bu güzel projede bir araya getiren Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi Başkanı Aynur Çeşmeliler’e teşekkür ediyorum.“ dedi.

RAMAZAN PAYLAŞMAKTIR, YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ

İBAN NO : TR88 0001 5001 5800 7312 6483 26

HESAP SAHİBİ : SINIRLI SORUMLU TRAKYAM KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME

KOOPERATİFİ

Detaylı Bilgi İçin; Trakyam Üreten Kadın Kooperatifi – 0 (538) 377 81 81

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA