SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

SEÇİME DOĞRU…OĞUZ:”CHP EDİRNE’DE OY PATLAMASI YAPACAK.

SEÇİME DOĞRU…OĞUZ:”CHP EDİRNE’DE OY PATLAMASI YAPACAK.
Bu haber 29 Mart 2023 - 16:20 'de eklendi ve 208 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 28. Dönem milletvekilliği aday adayı Uzunköprülü iş insanı Namık Kemal Oğuz,Adaylık başvurusu ve ziyaretleri hakkında bilgiler verdi.CHP Edirne il ve merkez ilçe başkanlığı ziyaretleri sonrasında gazetemize açıklamalarda..

OĞUZ:”CHP EDİRNE’DE OY PATLAMASI YAPACAK.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 28. Dönem milletvekilliği aday adayı Uzunköprülü iş insanı Namık Kemal Oğuz,, “50 yıla yakın süredir Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetiminde çeşitli görevlerle partimize destek verdim. Gerçek bir Cumhuriyet Halk Partiliyim. Tabanda verdiğim mücadeleyi mecliste de sürdürmek istiyorum.Gerek iş insanı kimliğim gerekse siyasi kimliğim olsun hiçbir zaman hedeflerinden vazgeçmeyen dürüst,Atatürk ilkeleri yolunu benimseyen,Yurtiçi ve Yurtdışında Edirne’mizi ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışan bir hemşehrinizim. Atatürkçü Düşünce Derneği üyesiyim. Uzunköprü ADD’nin her zaman destekçisi oldum” dedi.

Edirne ve ilçelerin sıkıntılarından bahseden Oğuz;’’Göç sorunuyla mücadele etmemiz lazım,genç nüfusumuz azalıyor ve gün geçtikçe yaş ortalaması artan bir şehir oluyoruz’’ dedi.

Uzunköprülüler başta halkın sesinin duyurabilmesine aracılık etmek amacında olduğunu söyleyen Oğuz,  “Halkımızın sorunlarını biliyorum. Bu sürece girme sebebim halkın sesi olabilmektir. Halkın içinden biriyim. Gençler iş bulabilmek için yaşadığı yeri terk ederek göç ediyor. Esnafımız, çiftçimiz çok sıkıntılı günler geçiriyor. Ergene Nehri’nin kirliliği devam ediyor. Sözler verilmesine rağmen hiçbir gelişme yok, sözlerinde durmadılar. Şimdi de Saros’u mahvedecekler” şeklinde konuştu.

Edirnelilerin Ak Parti iktidarına son vereceğine inandığını kaydeden Oğuz, “CHP Edirne’de oy patlaması yapacak. Bunu sokakta rahatlıkla görebilirsiniz. Vatandaşımız bu iktidara artık yeter diyecek. Ülkemizin ve Edirne’nin çok büyük sorunları var. Bu iktidar sorunları çözme kabiliyetini kaybetmiştir. Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı var” dedi.

OĞUZ ,Birlik,  beraberlik ve hoşgörünün hakim olduğu Ramazan Ayı’nın ,İlimizde ve ülkemizde Sağlıklı,huzurlu ve bereketli geçmesini diler,Tüm hemşerilerime saygı ve selamlarımı sunarım.’’dedi

KAYNAK. HÜR GAZETE-

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA