SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Malkara’da doğal gaz çalışmaları başlıyor

Malkara’da doğal gaz çalışmaları başlıyor
Bu haber 31 Mart 2021 - 23:52 'de eklendi ve 129 kez görüntülendi.

2015 yılında Malkara Belediye Meclisinin oy birliği ile aldığı karar sonucunda ilçemizde doğal gaz proje çalışmalarına başlanılarak doğal gaz ateşi yakılmıştı.

31 Mart 2021 Çarşamba günü GAZDAŞ Yetkilileri ile Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un yapmış olduğu görüşmenin ardından Nisan ayının sonlarına doğru ilçemizde alt yapı kazı çalışmalarına aktif olarak başlanılacağının müjdesi verildi.

Yapılan görüşmede; Belediye Başkan Yardımcıları Nuran Başkütük, Ersin Kaçar, İsmail Akkaya, TESKİ Malkara Şube Müdürü Nazmi Sağdıç, Malkara Belediyesi Fen İşleri Müdürü Yılmaz Özel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Fen İşleri Malkara sorumlusu ve GAZDAŞ firması yetkilileri yer aldı.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul;“ 2015 yılında Malkara Belediye Meclisimizin oy birliği ile aldığı karar sonucunda ilçemizde doğal gaz proje çalışmalarına başlanılmıştı. Bugün GAZDAŞ yetkilileri ile yapmış olduğumuz görüşmenin ardından Nisan ayının sonlarına doğru ilçemizde alt yapı kazı çalışmalarına aktif olarak başlanılıyor.

Yol Yapım Çalışmalarımıza Hızlı Bir Şekilde Başlayacağız

TESKİ, TREDAŞ ve Türk Telekom’un yapmış olduğu alt yapı çalışmalarının sonucunda bozulan yollarımıza, GAZDAŞ’ın da çalışmalarını tamamlamasıyla birlikte hızlı bir şekilde başlayacağız.

Çalışmalarımız tamamlandığında hemşehrilerimizi hak ettikleri modern bir Malkara’yla buluşturacağız. Bundan sonraki süreçte de modern bir Malkara için çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz. Gelecek olan doğal gaz şimdiden Malkara’mıza hayırlı ve uğurlu olsun.

Çevreye Verilecek Rahatsızlıktan Dolayı Özür Dileriz

Alt yapı çalışması yapılan yerlerde hemşehrilerimizin bizlere göstermiş olduğu nezaketten dolayı teşekkür ediyorum. Doğal gaz çalışmalarına başlanılacak yerlerde verilecek rahatsızlıktan dolayı da hemşehrilerimizden özür diliyoruz.“ dedi.

Malkara Belediyesi Fen İşleri Müdürü Yılmaz Özel ise alt yapı çalışmalarının

tamamlanmasının ardından şehrimizin bir çok noktasında yol yapım çalışmalarına başlanılarak en kısa sürede tamamlanacağını bildirdi.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA