SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

KOÇ:” Türkiye’yi kelepçeden kurtaracak sonucu hep birlikte kazanacağız.”

KOÇ:” Türkiye’yi kelepçeden kurtaracak sonucu hep birlikte kazanacağız.”
Bu haber 27 Ekim 2015 - 19:01 'de eklendi ve 76 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, ” 1923 yılında atılan  o temel bu topraklarda yaşayan herkesi, Türk Milleti olarak kabul etmiştir,siz kardeşsiniz demiş.”dedi.

Koç, Edirne’nin Keşan ilçesinde partisi tarafından düzenlenen mitingde, bazı siyasilerin vatandaşları alt kimliklerine göre değerlendirmeye çalıştıklarını söyledi.

Burasının Anadolu olduğunu ve bunu en iyi Keşanlıların bileceğini aktaran Koç,bunu” en iyi sizin atalarınız bilir” şeklinde konuştu.

Koç sözlerine şöyle devam etti: “  Bir tahta bavulla ana topraklarından ata topraklarından sürülüp buralara gelenler var içinizde. Balkanlardan, Rodoplardan,İskeçe’den Gümülcine’den, Sirkeliden,Şahinden,  Yassıören’den  sürüklenenler var. Yine Kafkaslardan göçenler var. Anadolu hepsine kucak açmış. Ortadoğu’dan gelenler var. Bu elimizde kalan son toprak parçasını vatan bilmişiz, bayrağımızı çekmişiz,sınırlarımızı koymuşuz ve kardeşçe bir arada yaşamanın yolunu seçmişiz. Ne oldu da şimdi de “ o şu bu şu” diye ayırmaya başladınız. Çimentomuzu gevşetmeye başladı biliyorsunuz.”

7 Haziran seçimlerinden sonra yaşananları da hatırlatan Koç, Trakya’daki ayçiçeği ve  çeltik üreticilerinin sorunlarına değindi.

13 yıldır AK Parti’nin iktidarda olduğunu ve direksiyonda olduklarını aktaran Koç:”  13 yılda ülkeyi tek başına siz yönetmedinizmi. ? Keşan’da soruyorum istikrar diyenlere. Tüm bürokrasiyi siz değiştirmediniz mi.?Ne istedilerse verdik dedin her gruba. Sonra da “biz kaldırıldık” dedin.Saf olanlar devlet yönetemez.

Bizi Cemaat PKK,,Amerika,kandırdı.Putin  zaten kaldırıyor.Şimdi sıra millete  geldi. Millet bunlara öyle bir tokat atsın ki artık kanacak halleri kalmasın.”şeklinde konuştu.

Devlerin gelirinin kocaman bir somun olduğuna da işaret eden Koç,bunun yarısını Türkiye’nin yüzde 10’nunun yediğini,CHP’nin bunun hakça dağıtılmasını istediğini vurguladı.

Koç,1 Kasım sabahı herkesin sandığa gitmesini isteyerek,”Biz varız hazırız. Ve biz milyonlarcayız.Biz insanımzı seviyoruz. Edirne’den 3 milletvekilini de Ankara’ya gönderin. Türkiye’yi kelepçeden kurtaracak sonucu hep birlikte kazanacağız diyorum.”

 

 

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA