SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Keşan TSO 63. Yılını Kutladı

Keşan TSO 63. Yılını Kutladı
Bu haber 17 Kasım 2021 - 23:42 'de eklendi ve 395 kez görüntülendi.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası(Keşan TSO) 63. kuruluş yılını 17 Kasım 2021 tarihinde, Keşan TSO Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Atatürk Anıtı önüne çelenk bırakarak kutladı.

Saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde başlayan törene; Keşan TSO Meclis Başkanı Orkun Özkaya, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan TSO Meclis üyeleri ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte oda personelleri katıldı.

Başkan Şapçı: ‘’63 Yıllık Hizmet Bayrağını Durmadan, Daha İleriye Taşımak İçin Çalışıyoruz’’

Tören, Meclis Başkanı Özkaya ve Yönetim Kurulu Başkanı Şapçı tarafından, Atatürk Anıtı önüne çelenk bırakılmasıyla başladı. Törende günün anlam ve önemiyle ilgili açıklama yapan Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, ‘’Keşan, İpsala ve Enez’i kapsayan Hamzadere Bölgemizin, öncü sivil toplum kuruluşu olan Keşan TSO’nun 63. Yılında da gerçekleştireceğimiz tüm faaliyet ve etkinliklerde hep birlikte olmayı umut ediyoruz. 63 yıllık hizmet bayrağını, durmadan ileriye taşımak için Yönetim Kurulumuz, Meclis Üyelerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Odamızın kurulmasında emeği olan yaşayan ve ahirete intikal etmiş geçmiş tüm Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerimizi, oda yöneticilerimizi de saygı ile anıyoruz. Keşan TSO olarak Atatürk’ün açtığı çağdaş ekonomi yolunda azimle, yorulmadan bölgemize hizmet etmeye devam edeceğiz‘’ dedi.

Şapçı’dan sonra söz alan Meclis Başkanı Orkun Özkaya, Keşan TSO’nun 63. yıl dönümünü kutladığını belirterek bu süreçte Keşan TSO’ya hizmet eden, geçmiş dönem başkanlarına, meclis üyelerine, yönetim kurulu üyelerine ve tüm üyelere teşekkür etti. Sözlerine devam eden Özkaya, ‘’Yaşayan ya da vefat etmiş olan şimdiye kadar odamıza hizmet eden tüm Meclis Üyelerimizi, Yönetim Kurulu Üyelerimizi saygı ile anıyoruz. Bölgemize ve oda üyelerimize en iyi hizmeti sunmak için tüm imkanlarımızla çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA