SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

“ CHP iktidarında israf ve hayat pahalılığı son bulacak. ”

“ CHP iktidarında israf ve hayat pahalılığı son bulacak. ”
Bu haber 27 Ağustos 2022 - 21:58 'de eklendi ve 318 kez görüntülendi.

TBMM’nin tatile girmesinin ardından çalışmalarımıza dur durak bilmeden devam ediyoruz. Çalmadık kapı, gidilmedik sokak, sıkılmadık el bırakmadan gönüllere dokunmaya devam ediyoruz.

Saha çalışmalarımız kapsamında

25 Ağustos 2022 tarihinde Kırklareli Merkez İlçemizde esnaf ziyaretlerimize devam ettik. Esnafımıza bir dokunuyor bin ah işitiyoruz.

Merkez ilçe esnaf ziyaretlerimizin ardından Vize ilçemize geçerek 14.Vize Tarih ve Kültür Festivalimizin açılışını gerçekleştirdik.

Festivalimizin Vize’mize ve tüm hemşerilerimize hayırlı olmasını diledik.

Daha sonra Vize İlçemizde çarşı esnafımızı ziyaret ederek, esnafımızın yaşadığı sorunları dinledik, çözüm önerilerimizi konuştuk.

Hiç kimsenin; esnafımızın, çiftçimizin, emeklimizin umutsuzluğa kapılmasına izin vermeyeceğiz.

Karanlık günlerin sonlanmasına artık çok az kaldı. CHP iktidarında toplumsal kutuplaşma son bulacak. Toplumsal barış hâkim olacak. Öfke ve nefret dili kaybedecek. Nezaket ve karşılıklı saygı ve sevgi dili kazanacak.

Ahlaki yozlaşmanın ve manevi tahribatın önüne set çekilecek. Rüşvet, torpil, iltimas artık son bulacak. Adalet, dürüstlük ve liyakat gelecek. Hak eden, hak ettiğini eksiksiz alacak. İsraf ve hayat pahalılığı son bulacak.

Çözüm CHP,

Umudun sesi Kemal Kılıçdaroğlu. Saygılarımla.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA