SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

“Bu bereketli toprakların sanayiye dönüşmemesi lazım.”

“Bu bereketli toprakların sanayiye dönüşmemesi lazım.”
Bu haber 11 Ağustos 2022 - 23:51 'de eklendi ve 211 kez görüntülendi.

TBMM’nin tatile girmesinin ardından saha çalışmalarımıza hem Kırklareli’nde hem de genel merkezin görevlendirmesiyle ülkemizin dört bir yanında devam ediyoruz.

Saha çalışmalarımız kapsamında;

Edirne’de Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yapacağı iki günlük çalışma ziyareti öncesi 3-5 Ağustos 2022 tarihlerinde saha çalışmaları gerçekleştirdik.

İlk olarak Edirne CHP İl Başkanlığımızda örgüt yöneticisi ve partililerimizle değerlendirme toplantısı yaptık.

Ardından Edirne’de sivil toplum kuruluşlarına, odalara, derneklere ziyaretler gerçekleştirerek Genel Başkanımızla birlikte olmaya davet ettik.

8 Ağustos 2022 tarihinde ise Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Edirne’de Büyük Taarruzun 100.Yılında Büyük Balkan Buluşmasına katılarak Balkan Türkleri Dernek Başkanları ile birlikte olduk, dertlere ortak olduk, çözüm önerilerimizi anlattık.

9 Ağustos 2022 tarihinde Trakya’nın eli nasırlı üreticisini, çiftçisini ayçiçek tarlasında ziyaret ederek, köylünün sorunlarını paylaştık, dertlerine derman olacağımızı ifade ettik.

Daha sonra Edirne Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiğimiz grup toplantımızda Sayın Genel Başkanımız coşkulu kalabalığa milletin sesi olarak çözüm önerilerimizi anlattı.

Grup toplantımızın ardından parti yöneticilerimiz, milletvekillerimiz ve örgütümüz Edirne sokaklarında, caddelerinde esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlarımızla birlikte olduk.

Genel Başkanımız Edirne’den iktidara seslendi:

“İktidar, ayçiçeğinin tonunu 16 bin TL’den almak zorunda. ”

“Bu bereketli toprakların sanayiye dönüşmemesi lazım. Bereketli toprakları her yerde bulamazsınız, bu topraklar bizi besleyen topraklar.”

Çözüm CHP,

Umut, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu. Saygılarımla.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA