SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

AKSAL DA KUTLADI…

AKSAL DA KUTLADI…
Bu haber 28 Ekim 2021 - 20:19 'de eklendi ve 84 kez görüntülendi.

29 Ekim 1923…
Bağımsızlık ateşi ile dikilen Cumhuriyet Fidanı bugün 98 yıllık KOCA BİR ÇINAR…
98 yıl önce gösterdiği Kurtuluş Savaşı Mücadelesi  ile tarihe kazınan bu milletin bağımsızlık ve Özgürlük mücadelesinin cumhuriyetle taçlandığı o gün : 29 Ekim 1923 Cumhuriyetin İlanı…
Türk Milleti tarihin hiçbir döneminde esarete boyun eğmemiş, düşmana teslim olmamış kanının son damlasına kadar vatan toprağını korumuştur. Bütün Dünya’nın Türkün yenilmezliğini hafızasına kazıdığı bu gün tarihe geçecek bir demokrasi dersinin de örneği olmuştur.
O günden beri aynı ruh ve Milli irade ile milletimiz, her türlü iç ve dış mihraklara karşı savaşını daima sürdürmüş , bağımsızlığını hedef alan her türlü darbe ve darbe teşebbüsleri dahil olmak üzere , bütün girişimlere karşı devletine sahip çıkmıştır.
‘’Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir. ‘’ Şiarını benimseyen Milletimiz , karanlık güçlerle olan savaşının yanında, büyümeye ve gelişmeye devam etmiş, özellikle son yıllarda yaptığı atılımlar ile Dünya’nın yükselen Gücü olarak yerini almıştır.

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere , Türk Milletimizin tarihi boyunca birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize, vatanımıza, istiklalimize, geleceğimize sahip çıkmak uğruna can vermiş tüm ecdadımızı rahmet ve Minnetle anıyorum.
Cumhuriyetin 100. Yılında gerçekleştireceğimiz 2023 hedeflerimizin gururu ve heyecanıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun…

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA