SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

YALI TEŞEKKÜR ETTİ,DESTEK SÖZÜ VERDİ

YALI TEŞEKKÜR ETTİ,DESTEK SÖZÜ VERDİ
Bu haber 09 Şubat 2014 - 23:25 'de eklendi ve 134 kez görüntülendi.

Yaklaşık 8 aydan beri devam eden bir mücadelenin sonunda, Bugün CHP Genel merkezinde yapılan MYK ve Parti Meclisi toplantıları sonucunda Mevcut Belediye Başkanımız Mehmet Özcan ile 5 yıl daha devam kararı alındı. Kendisine başarılar diler, yapacağı seçim çalışmalarında partimin bir neferi olarak sonuna kadar yanında olacağımı söylemek isterim.

Bu süreçte; Deneyimlerim-Gözlemlerim-İlkelerim ışığında bir çalışma sergiledim ve hiç bir adaya ilişkin kara propaganda yapmayarak, tamamı ile Parti Genel Merkezimin çizdiği İlkeler çerçevesinde mücadelemi verdim.

Projelerimde ve söylemlerimde en temel hedefim;

”Keşan’lı Vatandaşlarıma Daha İyi Yaşanabilir Bir Keşan” sunmak olmuştur.

Çünkü ben, Keşan’da yaşayan insanların (nitelik ve nicelikleri göz önünde bulundurulduğunda) çok daha iyi bir kent yaşamını hak ettiklerine inanmaktayım.

Bu anlamda bana destek olan, olmayan, partili, partisiz tüm hemşerilerime şükranlarımı ve saygılarımı sunarım.

Şenol YALIMimar

BEZBAŞ’IN AÇIKLAMASI

“SANDIK KONMADIĞI

İÇİN, KENDİMİ ‘KAYBETMİŞ’ SAYMIYORUM”

“Mehmet Özcan’ı kutluyorum. Açıklanan sonuç herkese hayırlısı olsun.

Ekip olarak iyi çalıştığımızı düşünüyorum. İyi mücadele ettik, süreci iyi değerlendirdik, emek verdik. Bana destek olan arkadaşlarıma ve tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Ekipteki arkadaşlarımın büyük emeği var. Eğitim camiasından gelen bir birey olarak aday adaylığı çalışmalarımı bu kimliğime yakışır biçimde sürdürdüm, onları en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım ve eğitim camiasından da çok büyük destek gördüm. Bu camiadan biri olarak da bana verdikleri destekten ötürü onlara çok teşekkür ediyorum.

Bir sandık konulsaydı, bir ön seçim yapılsaydı, oradan çıkamazsam kaybettim diye düşünürdüm. Şu anda kaybedilmiş bir şey yok. Bir yarış olmadı. Kendimizce genel merkezle bir denge kurmaya çalıştık.

Varolduğum, sağ olduğum sürece CHP’de hizmete devam edeceğim. Siyaset bugünlük değil benim için, uzun soluklu bir iş, yolculuğumuz devam edecek. Toplum yararına çalışmaya devam edeceğim.

Keşan’ın temiz bir aday adaylığı süreci geçirdiğini düşünüyorum. Aday adayı arkadaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum. Hepsi sağduyulu davrandılar. Başka yerlerde bu süreçte centilmenlik dışı davranışların olduğunu gördük, özellikle sosyal medya paylaşımlarında bunu gördük. Keşan’da böyle bir şey yaşanmadı. İnsanlar birbirlerine olan saygılarını kaybetmediler. Bu nedenle aday adayı arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Tüm halkımıza saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA