SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

TYBB Edirne Şube Yönetimi ve Keşanlı üyelerden Özcan’a ziyaret

TYBB Edirne Şube Yönetimi ve Keşanlı üyelerden Özcan’a ziyaret
Bu haber 01 Aralık 2016 - 13:52 'de eklendi ve 158 kez görüntülendi.

 

14 Kasım 2016 tarihinde yeni binasına taşınan Keşan Belediyesi’nde Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı Türkiye Yerel Basın Birliği Yönetim Kurulu ile Keşanlı üyeler makamında ziyaret ettiler.

TYBB Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir ile Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Mustafa Yaraşır ile Keşanlı dernek üyeleri Necdet Uybaş, Deniz Çil, Ömür Çakıcı, Semra Anlar ve Saide Yapıcı 30 Kasım 2016 Çarşamba Günü Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

Demir burada yaptığı açıklamada, Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi adına Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı Keşan’a kazandırdığı bu önemli yatırım için tebrik etti ve binanın hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Özcan, ziyaret sırasında konuklarına Keşan Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nu da gezdirdi.

Özcan başta Demir olmak üzere tüm konuklara ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, “Bu alanda bulunan Hal Binası, Pazar ve balıkçıları buradan kaldırdık. 19 bin m2 alanda 56 bin m2’lik kapalı alan yarattık. Keşan Belediyesi olarak 305 adet bağımsız tapu sahibi olduk. Bunlardan biri Belediye Binası, biri 1000 araçlık otopark ve içersinde büroların bulunduğu ve SGK’ya verdiğimiz bina için 3 tapuyu çıktığımızda toplam 302 adet işyeri tapusu kazandırdık. Bu yatırımı kazandırmak için 2004 yılından beri uğraş veriyordum. Şu anda bunu başardığım için çok mutluyum. Keşan’a hayırlı uğurlu olsun. Burası Keşan’ın ve Keşanlıların binası. Burayı kazandırmaktan ve içine girmekten dolayı da mutluyum. Tüm Keşan’a hayırlı olsun” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA