SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

TÜRSAB Trakya BTK’dan Fuar Daveti

TÜRSAB Trakya BTK’dan Fuar Daveti
Bu haber 21 Eylül 2023 - 20:08 'de eklendi ve 68 kez görüntülendi.

TÜRSAB Trakya Bölge Başkanı Egemen Aydın, TÜRSAB Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Nazilli ve Fuarcılık Satış Direktörü Elif Ağfaloğlu ile birlikte, Kırklareli’nde bir dizi ziyaretlerde bulundu. 20 – 22 Eylül 2023 Tarihlerinde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ( TÜRSAB ) tarafından İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında düzenlenecek olan 1. Balkan Turizm Borsası Fuarı’na katılımları için Kırklareli Valiliği ve Kırklareli Belediyesi ziyaret edildi.

Gerçekleşen ziyaretler sonrası bilgi veren Başkan Egemen Aydın; “ TÜRSAB olarak bildiğiniz üzere TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri A.Ş iştirakimiz ile 2015 yılından beri güçlü bir şekilde turizm fuarları düzenliyoruz. TTI İzmir, TTI Outdoor, TTI Health, Mezopotamya Gastronomi Fuarları bunların başında geliyor. Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan 1. Balkan Turizm Borsası Fuarımız da bölgemiz için çok önemli olan bir fuar. Balkanlara sınır komşusu olan bölgemizdeki illerimizin fuarda temsil edilmesi, turizm anlamında bölgemize çok büyük katkı sunacaktır. Biz de bu doğrultuda bölgemize bağlı illerimizi ziyaret ederek fuarımıza katılmaları doğrultusunda çağrı yapıyoruz. Turizmin her alanının temsil edileceği fuarımıza Balkan Ülkelerinden çok ciddi bir şekilde ilgi mevcut. Gerek belediyeler, gerekse turizm profesyonelleri kendilerini tanıtmak için yarış halindeler. Biz de bölgemizdeki turist sayısının artması, sürdürülebilir turizm yapabilmek ve kentlerimizin ekonomilerine katkı yapabilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu sebeple de Edirne’nin mevcut katılımında sonra Kırklareli’nin de fuarımızda temsil edilmesi için sayın Valimizi ve sayın Belediye Başkanını ziyaret ederek fuarımız hakkında bilgi verdik. İlgi ve içten misafirperverlikleri için kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. “ dedi.

Fuar hakkında da bilgi veren Aydın şunları söyledi;

“ 1. Balkan Turizm Borsası Fuarımız, 20 – 22 Eylül 2023 tarihlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan fuarımız sektöre yepyeni bir kaynak yaratılarak sektörel iş birlikleri imkanlarının artırılmasını sağlamayı hedeflemektedir. Bir turizm borsası niteliğinde planlanan ve kısa zamanda önemli bir marka haline gelmesi beklenen fuar, Türkiye ve Balkanlar arasındaki ilişkileri güçlendirirken aynı zamanda bölgede bulunan ve komşu olan tüm ülkelerin turizm profesyonellerinin tek alanda bir araya gelmesine olanak tanıyacaktır. Yapılacak olan fuarımızda, ülkeler, şehir belediyeleri, oteller, restaurantlar, sağlık turizmi tesisleri ve turizm alanındaki tüm paydaşların stantlarının yanı sıra, ikili görüşmelerin yapılacağı b2b görüşmeler ve toplantılar da olacak. Bu sebeple Trakya’da bulunan tüm paydaşlarımızı ve hemşerilerimizi fuarımıza davet ediyorum.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA