SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Tüm  Emekliler Lütfen Dikkat…

Tüm  Emekliler Lütfen Dikkat…
Bu haber 09 Haziran 2016 - 13:45 'de eklendi ve 143 kez görüntülendi.

Bilindiği gibi  mevcut iktidarın, emekli haklarının iyileştirilmesi ile ilgili birçok açıklamaları vardı. Nitekim ilgili Bakan ve Davutoğlu Hükümeti, emekli haklarıyla ilgili birçok açıklama yapmışlardı.  Bunlar daha çok promosyon , düşük taksitli evler ve diğer emekli sorunlarıyla ilgili konulardı.

Biz dernek olarak; emeklilerimize yönelik bu konuları  takip etmekte ve de yeri geldiğinde  bu konularla ilgili açıklamaları sürekli olarak yaptık. Emeklilerimizi ilgilendiren konular ile ilgili açıklamalarımıza rağmen tarafımıza devamlı bir şekilde sorular sorulmaktadır. Bu nedenle siz emekli arkadaşlarımıza daha geniş ve kapsamlı açıklamalar yapmak için bir toplantı düzenlemeye karar verdik. Bu toplantıda yüz- yüze ve soru cevap olarak sizlere daha doğru bilgi aktarabileceğiz. Sizlerin öneri ve teklifleriniz de önemlidir. bu itibar ile de teklif ve önerileriniz de dikkate alınacaktır.

Tüm Sivil Emekliler Yardımlaşma Derneği olarak sizleri 16 Haziran Perşembe Günü Saat 11.00 de Keşan Şoförler Odası Toplantı salonunda yapılacaktır.

BU İTİBAR İLE DE TÜM EMEKLİLERİMİZİ TOPLANTIYA BEKLİYORUZ.

 

Yalcın Akay

Tüm Sivil Emekliler Yardımlaşma Derneği Başkanı

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA