SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

TEDAVİSİ İÇİN ANNE SÜTÜ GEREKİYOR

TEDAVİSİ İÇİN ANNE SÜTÜ GEREKİYOR
Bu haber 30 Ocak 2015 - 14:05 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.


anne sütü arıyor paylaşan: necdetuybasGeçirdiği ameliyat sonrası vücudunun büyük bir bölümü felç olan ve konuşamayan 19 yaşındaki gencin tedavisi için anne sütü aranıyor.

Keşanlı anne  Türkan Kürklüoğlu,, 8 ay önce oğlu İsmet Polat Kaşıkçı’ya baş ağrısı için başvurduğu hastanede “Medulloblastom” beyin tümürü  teşhisi konulduğunu ve Ankara’da Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde  9 saat süren  bir ameliyat geçirdiğini söyledi.

Ameliyat sonrası  vücudunun büyük  büyümü felç olan Kaşıkçı’nın tedavisine daha sonra  Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi’nde devam ettiklerini ifade eden Kürklüoğlu, burada radyoterapi  ve kemoterapi tedavisinden olumlu sonuçlar aldıklarını söyledi.

Sık sık kemoterapi gören oğlunun  kan değerlerinin düştüğünü anlatan   anne Kürklüoğlu,kan değerlerinin  anne sütü ile yükseldiğini fark ettiklerini  belirtti.

Anne sütüne ihtiyaç duyduklarını ve bulmakta zorlandıklarını vurgulayan anne Kürklüoğlu:”.Duyarlı annelerden rica ediyorum,nerede olurlarsa olsunlar mutlaka bana ulaşsınlar. Buna çok ihtiyacımız var.”diye konuştu.

Anne Kürklüoğlu,Edirne Tıp Fakültesi  Hastanesi’nde tedavi gördükleri sırada,anne sütüne ihtiyacımız olduğunu duyan Yunanistan’dan Batı  Trakyalı soydaş  bir annenin gece oğlunu emzirmeyip,biriktirdiği sütü gece hastaneye göndermesinin ise kendilerini çok  ettiğini belirterek şunları kaydetti::” Yunanistan’dan bir bayan çocuğunu emzirmemiş  sütünü biriktirmiş. Bir ayakkabı kutusu içine buzların arasına koyarak  gece saat 04.30 da özel araçları ile hastanede bana yetiştirdi. Çok duyarlı insanlar var. Herkesten de ayni duyarlılığı bekliyorum. Bugün ben de ise yarın bir başkasında olmayacağının bir delaleti yok. Allah herkesin yardımcısı olsun.”

Annelerin gönderecekleri sütleri anne sütü poşetleri içinde buzlukta biriktirerek kargo ile gönderebileceklerini  anlatan anne Kürklüoğlu,kendilerine  0545 668 0923 nolu telefondan ulaşabileceklerini,ayni zamanda  oğlunun adını yazarak Keşan’a her hangi bir kargo ile gönderebileceklerini belirtti.

 

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA