SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

T.Ü ŞENLİKLERİ BAŞLADI

T.Ü ŞENLİKLERİ BAŞLADI
Bu haber 04 Mayıs 2015 - 12:11 'de eklendi ve 47 kez görüntülendi.

 

4-8 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Trakya Üniversitesi 22. Kültür Sanat ve 32. Spor Şenliklerinin açılış töreni Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in katımları ile gerçekleştirildi. Açılış törenine Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük, Akademisyenler ve Öğrenciler katıldı.

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük ve Öğrenci temsilcisinin yaptığı konuşmaların ardından kürsüye gelen Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, “Trakya Üniversitesi tarafından düzenlenen 22. Kültür Sanat ve 32. Spor Şenliklerinin açılış töreni için burada toplanmış bulunuyoruz. Bu gün sizlerle birlikte olmaktan dolayı mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Değerli öğrenciler yoğun günlerin ardından biraz eğlenmeniz gerektiğine inanıyorum. Sizler belki kış ayları içerisinde üzerinde karamsarlık olmuş olabilir. Her şeyin bir sonu vardır. Bizim için son derece olan eğitim öğretim bir tarafa spor ve eğlence bir tarafa. Güzel günler sizleri ve hepimizi bekliyor. Bu etkinliği organize eden arkadaşlarıma teşekkür, sizlere de başarılar diliyorum” dedi.

Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesinde düzenlenen 22. Kültür Sanat ve 32. Spor Şenlikleri konuşmaların arından düzenlenen gösterilerle devam etti. Şenlikler 8 Mayısa kadar devam edecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA