SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

SOKAK HAYVANLARIMIZA MAMA DESTEĞİ

SOKAK HAYVANLARIMIZA MAMA DESTEĞİ
Bu haber 30 Nisan 2021 - 22:52 'de eklendi ve 96 kez görüntülendi.

Her zaman sokakta yaşayan sevimli can dostlarımızın yanında olan Malkara Belediyesi’ne, Malkara Organize Sanayi Bölgesi Yönetiminden 100 torba mama desteği.

Malkara Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi tarafından alınan 100 torba mamayı Malkara OSB Yönetim Kurulu Başkanı Barış Tanrıverdi, Malkara OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim Kurnaz ve Malkara OSB Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Alıcı 30 Nisan 2021 Cuma günü Belediye Veterineri Atilla Bakına teslim ettiler.

Sokakta yaşayan can dostlarımızın her zaman yanlarında olduklarını belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “ COVİD-19 salgını nedeniyle tam kapanmanın yaşandığı ve insanların evde kaldığı bu zorlu süreçte can dostlarımız bize emanet. Belediye olarak yiyecek bulmakta zorlanan can dostlarımızın beslenme hizmetlerine imkânlar dahilinde daha fazla özen göstererek ara vermeden devam edeceğiz.

Yapmış olduğumuz çalışmaların yanı sıra hayvanseverlerden aldığımız desteklerle de sevimli dostlarımızı hayatta tutma gayreti içerisindeyiz. Belediyemize 100 torba mama desteğinde bulunan Malkara OSB Yönetim Kuruluna çok teşekkür ediyorum. Sokakta yaşayan can dostlarımızın her zaman desteğe ihtiyacı var.

Tüm hemşehrilerimizi de imkanları çerçevesinde sokakta yaşayan can dostlarımıza destek olmaya davet ediyorum.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA