SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

MALKARA’DA KÜTÜPHANE HAFTASI KUTLANDI

MALKARA’DA KÜTÜPHANE HAFTASI KUTLANDI
Bu haber 30 Mart 2021 - 19:13 'de eklendi ve 190 kez görüntülendi.

Ülkemizde 1964’ten bu yana her yıl mart ayının son haftası Kütüphane Haftası olarak kutlanmaktadır.

Bu yıl 29 Mart – 4 Nisan 2021 tarihleri arasında kutlanan 57. Kütüphane Haftası sebebiyle Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 30 Mart 2021 Salı günü ilçe kütüphanesine ziyaret gerçekleştirdiler.

Kütüphane ziyaretinde, İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen İsmail Erdoğan, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç ve İlçe Kütüphane Müdürü Ramazan Çağrı Aycan, basın mensupları ve kitap okurları yer aldı.

57. Kütüphane Haftası sebebiyle İlçe Kütüphane Müdürü Ramazan Çağrı Aycan günün anlam ve önemini belirten bir konuşma gerçekleştirdi.

Yapılan konuşmanın ardından Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen İsmail Erdoğan İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Yıldız ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, kütüphaneden en çok ödünç kitap alan, yıl boyunca sürekli kütüphaneyi kullanan ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin kitap okurlarına hediyelerini takdim ederek, kütüphane haftasını kutladılar.

Hediye takdiminin ardından İlçe Kütüphane Müdürü Ramazan Çağrı Aycan, Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a kütüphaneyi gezdirerek kütüphane hakkında bilgiler verd

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA