SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Keşan Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 2 araç daha hibe etti

Keşan Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 2 araç daha hibe etti
Bu haber 04 Kasım 2022 - 17:41 'de eklendi ve 121 kez görüntülendi.

Keşan Belediyesi tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne hibe edilen 2 adet araç  düzenlenen tören ile teslim edildi.

Cumhuriyet Meydanı’nda  başlayan törene; Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz,  Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu,  İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, AK Parti  İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve yönetim kurulu üyeleri, MHP  İlçe Başkanı Adnan İnan ve yönetim kurulu üyeleri, Keşan Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı Arkın Altınal,  Belediye Başkan Yardımcıları Nuran Uslu, Tahir Özçınar, Ali Ünal, siyasi parti temsilcileri, belediye meclisi üyeleri,  kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, vatandaşlar ve basın mensupları ile emniyet müdürlüğü personeli katıldı.

Törende ilk olarak Mehmet Tekin söz aldı.

Anlamlı bir günde bir araya geldiklerini ifade eden Tekin, “Daha önce 3 araç almıştık. Bugün 2 araç daha teslim alıyoruz. Keşan’ın huzuruna güvenliğine katkı sağlamak adına Belediyemizle iş birliği içerisinde hareket edilmesi son derece memnuniyet verici. Bu araçlar Keşan’a hizmet edecek. Hayırlı olsun. Asayiş ve huzur yönünden Keşan’ı daha da ileriye taşıyacağız.” şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan Helvacıoğlu, Keşan’ın refahı ve güvenliği için tüm kurumlar ile birlikte fevkalade bir dayanışma ruhu yansıttıklarını belirterek, “Bu anlamda bugün de güvenliğimiz ve huzurumuz için fedakarca çalışan Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ailemiz ile birlikteyiz. Gözbebeğimiz olan emniyet müdürlüğümüze geçen yıl 3 adet hibe araç desteği sağlamıştık. Bugün de 2 adet daha hibe araç desteğimizi sizlerin huzurunda gerçekleştireceğiz. Bugün Keşan’ımızın birlikteliği dayanışma ruhu ve kalenderliği, burada tekrar tezahür edecek. Samimiyetle söylemek istiyorum, son dönemde Keşan’ımızda kurum ve kuruluşlarımız arasında hakikaten ciddi bir uyum söz konusu. Zannediyorum ki halkımızda, kurum ve kuruluşlarımızın bu dayanışma ruhu ile yan yana durmasından fevkalade mutludur. Sürekli altını çizdiğimiz önemli bir husus var. Bir şehirde birliktelik varsa, dayanışma varsa, o şehirde huzur ve mutluluk da vardır. Ben inanıyorum ki bu güzel şehir bunu içtenlikle hissediyor. Bu anlamda birazdan; tüm hemşerilerimiz adına, emniyet müdürlüğü ailemize hibe edeceğimiz 2 yeni aracımız bu birlikteliği daha da anlamlandıracaktır. Asayiş, huzur ve güvenliği sağlayan Keşan ilçe emniyet ailemize halkımızın bir minnet göstergesi olacaktır. Emniyet teşkilatımıza ‘Biz de sizinle nöbetteyiz.’ ‘Suçlunun karşısındayız.’ ‘Suçlu ile mücadele eden devletimizin yanındayız.’ mesajını

verecektir. Kurum, kuruluş ve STK’larımız ile ortak akıl üretip, tek yürek olduğumuz bu anlamlı günde yeni araçlarımızın Keşan’ımıza, Keşan halkına ve ilçe emniyet teşkilatımıza hayırlı olmasını diliyorum. Tüm Keşan halkı adına fedakâr emniyet teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.”

Konuşmaların ardından hibe edilen araçlar için dualar okundu ve tören; anahtar tesliminin ardından sona erdi

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA