SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Keşan Belediyesi “Evde hizmet” modeli çalışmalarına yenisini ekledi

Keşan Belediyesi “Evde hizmet” modeli çalışmalarına yenisini ekledi
Bu haber 17 Aralık 2021 - 19:44 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.

Engelli ve yaşlıların el ayak bakımları evlerinde yapılacak

Keşan Belediyesi, gönül belediyeciliğinden ödün vermiyor

Mustafa Helvacıoğlu: “Her zaman vatandaşımızın yanındayız, zorlukları birlikte aşıyoruz”

Keşan Belediyesi, evde hizmet modeli çalışmalarına bir yenisi daha ekledi.

Gönül belediyeciliği anlamında birçok proje ve çalışmayı hayata geçiren Keşan Belediyesi, engelli ve yaşlıların el ve ayak bakımlarının evde yapılabilmesi için çalışmalara başladı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan’da hizmet veren Med-El-Ay El Ayak ve Güzellik Salonu yetkilileri ile 17 Aralık 2021 Cuma günü bir araya gelecek, söz konusu çalışmayla ilgili görüşmede bulundu.

Görüşmede; Keşan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Eylem Akdemir, Proje sorumlularından Seda Havale ve KİSEV Yetkilisi Bahar Buruk da katıldı.

Mustafa Helvacıoğlu, “Engelli ve yaşlılarımızın el ayak bakımı bize emanet Med-El-Ay El Ayak ve Güzellik Salonumuz, KİSEV ve belediyemiz işbirliğinde ihtiyaç sahiplerimizin el ve ayak bakımlarını gerçekleştirecek. Duyarlı, örnek ve gönüllü davranışları nedeniyle Med-El-Ay El Ayak ve Güzellik salonumuza teşekkür ediyoruz. Her zaman vatandaşımızın yanındayız, zorlukları birlikte aşıyoruz. Med-El-Ay El Ayak ve Güzellik Salonu’ndan Hacer Baydar Evci ve Halime Akdeniz ile engelli ve yaşlı bireylerimizin en önemli sağlık ihtiyaçlarından olan el ve ayak bakımını sağlamak için planlamalarımızı konuştuk. İhtiyaç sahibi yaşlı ve engellilerimizin yaşadıkları zorlukları aşmaları ve yalnız olmadıklarını hissetmeleri için gönüllerine dokunmaya çalışıyoruz. Her zaman onların yanlarındayız.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA