SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Keşan Belediyesi Çevre Haftası nedeniyle 6 Haziran’da etkinlik düzenleyecek

Keşan Belediyesi Çevre Haftası nedeniyle 6 Haziran’da etkinlik düzenleyecek
Bu haber 06 Haziran 2022 - 0:20 'de eklendi ve 122 kez görüntülendi.

Vatandaşlarına temiz yaşam alanları oluşturmak, oluşan bu yaşam alanlarını korumak, gelecek nesillere daha sağlıklı bir çevre bırakmak için çevre temizliği ve sağlığıyla ilgili önemli çalışmalara, duyarlı iş ve hizmetlere imza atan, farkındalık etkinlikleri gerçekleştiren Keşan Belediyesi, Çevre Haftası nedeniyle 6 Haziran 2022 Pazartesi günü “Çevre bizim, gelecek çocuklarımızın” sloganıyla program düzenleyecek.

Saat 09.30’da Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayarak Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’ne kadar Çevre Farkındalık Yürüyüşü ile start alacak etkinlikler, burada hafta nedeniyle düzenlenen fotoğraf ve resim yarışmalarında dereceye girenlerin ödüllendirilmesiyle sürecek.

Keşan’ın kurtuluşunun 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilecek etkinliklerde; Keşan Belediyesi İleri Dönüşüm Atölyesi’nin sunumu, sportif, sanatsal gösteriler ve müzikal dinleti yer alacak.

İkramların da yer aldığı Çevre Haftası etkinliklerine, tüm Keşan halkı davet edildi.

Çevre duyarlılığı ve geri dönüşüm bilinci oluşturulması konusunda güzel faaliyetler üreten Keşan Belediyesi, ilçede; ambalaj atığı, cam atığı, ömrünü tamamlamış lastik, bitkisel atık yağ, elektronik atık ve atık pil toplama konusunda hizmet üretmeye devam ediyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA