SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

HOMEOPATİ İLE İÇİNİZDEKİ YAŞAMSAL GÜCÜ YENİDEN AKTİVE EDİN

HOMEOPATİ İLE İÇİNİZDEKİ YAŞAMSAL GÜCÜ YENİDEN AKTİVE EDİN
Bu haber 04 Ekim 2016 - 0:10 'de eklendi ve 48 kez görüntülendi.

 

Kişinin kendi yaşam enerjisini yeniden aktive ederek depresyondan metabolizmal hastalıklara kadar pek çok alanda gerçek bir iyileşme sağlayan homeopati ile ruhsal, bedensel ve zihinsel pek çok rahatsızlıktan kurtulmak mümkün. Tüm dünyada ve özellikle Avrupa’da yüzyılı aşkın süredir kullanılan homeopati hakkında bilgi veren Psikolog Homeopat Şeniz Doğan bu sistemin çok başarılı bir koruyucu tıp aracı olduğunun altını çiziyor ve “Homeopati holistik yani bütünsel bir yaklaşımdır. İnsanın deneyimlediği her rahatsızlığın duygusal, zihinsel ve fiziksel bir sebebi ve birbirini etkileyen bir mekanizması vardır. Kendimizde hissettiğimiz bir rahatsızlığın ortadan kalkması için bu üç dinamiğin de aynı anda iyileşmesi gerekir” diyor.

İnsanı duygusal, zihinsel ve fiziksel bir varlık olarak bütün halinde ele alan homepati kişinin kimliği, ilişkileri ve yaşam hikayesini de mercek altına alarak, hastalık bulgularına bu üç farklı düzlemden yaklaşıyor. Elde ettiği veriler ışığında semptomları farklı bir bakış açısıyla inceleyen sistem, kişilere duygusal, zihinsel ya da fiziksel açıdan hiçbir zarar vermeden var olan hastalığın, tümüyle ve kökten iyileştirilmesi üzerine çalışıyor.

Hastalık yoktur, hasta vardır!   

Sonuçları tedavi etmek üzerine kurulu pek çok yöntemden farklı olarak homeopati, sebeplerle ilgileniyor. Bu farklı yaklaşımla sonucu değil, sebepleri ortadan kaldırmaya odaklanan sistem bu yöntemle tekrarlanan hastalıkların önünü kesiyor. “Hastalık yoktur, hasta vardır” diyen homeopati, kişinin kim olduğuna, beden yapısı ve hayata ne şekilde uyum sağladığına bakarak, özel bir strateji ile hareket ediyor.

Mucizevi Şeker Toplarıyla Şifalanmak

Homeopati, tedavi esnasında hiçbir kimyasal ilacın ya da katkının kullanılmamasıyla dikkat çekiyor. Terapist Şeniz Doğan, Homeopatik remedi adlı küçük şeker topları ile gerçekleşen homeopatik tedavileri “Homeopatik remedilerle aslında hücrelere bir mesaj gönderiliyor. Hücre hafızasında her şey vardır ve bu bilgiler sadece aktif olmayı bekliyor. Remediyle,  bu aktivasyon sağlanıyor ve gerisini beden kendi yaşam gücünü, enerjisini kullanarak gerçekleştiriyor” sözleriyle açıklıyor.

Kullanılan remedilerde hiçbir etkin madde bulunmuyor. Doğal frekansların yüklü olduğu bu şeker topları doğrudan hücre DNA’sının üstünde etki ediyor ve vücuda hiçbir organik ya da kimyasal madde girmediği için yan etki, deformasyon gibi istenmeyen durumlar oluşmadan iyileşme sağlanıyor. Bu doğal ve yan etkisiz özelliği nedeniyle homeopati, özellikle çocuklar ve hamileler için önemli bir ihtiyacı karşılıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA