SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

GÜRKAN:SÖZ KONUSU DEĞİL

GÜRKAN:SÖZ KONUSU DEĞİL
Bu haber 22 Ocak 2014 - 14:16 'de eklendi ve 132 kez görüntülendi.

CHP Edirne Milletvekili Recep Gürkan, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Edirne Chp İl Başkanı Oktay Bozkurt, Edirne Chp Merkez İlçe Başkanı Harika Türkay ortaklaşa yazılı basın açıklaması yaptılar.

 

Yazılı açıklamada şunlar kaydedildi;

“CHP Milletvekili Recep Gürkan, “Kesinlikle Belediye Başkan adaylığı gibi bir düşüncem yok. Halkımız bana 4 yıl süre ile görev verdi ve halkıma hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Daha önce söylediğim gibi adayım ve çalışmalarıma devam ediyorum” dedi.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Belediye seçimleri öncesinde açıklama yapan Milletvekili Recep Gürkan ve Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, İl Başkanı Oktay Bozkurt, İlçe Başkanı Harika Türkay ile makamda bir araya geldi. Burada açıklamalarda bulunan Milletvekili Recep Gürkan, belediye başkan adaylığı ile ilgili dedikodulara son noktayı koydu.

“KESİNLİKLE BÖYLE BİR DÜŞÜNCEM YOK”

Edirne kamuoyunda belediye başkan adayı olacağı yönünde söylentiler olduğunu belirten CHP Edirne Milletvekili Recep Gürkan, “Edirnelilerin oylarını alarak milletvekili seçildim. Edirne halkı bana 4 yıllık bir görev verdi ve ben Edirne halkına karşı olan yükümlülüklerimi yerine getirmek için gece gündüz çalışıyorum. Daha önce belirttiğim gibi kesinlikle Edirne Belediye Başkan adaylığı gibi bir çalışma içinde değilim, aday olmam söz konusu bile olamaz. Edirne Belediye Başkanımız Hamdi Sedefçi görevi başındadır ve başarılı çalışmaları nedeni ile kendisini kutluyorum ve destekliyorum.” dedi.

“BEN ADAYIM”

Adaylığı konusunda açıklama yapan Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ise, “Daha önce de belirttim. Ben Edirne Belediye Başkan adayıyım. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve partimiz yöneticileri ile yaptığım görüşmelerde adaylığım konusunda gerekli desteği aldım ve yaptığımız tüm temaslar ile birlikte 24 Aralık 2013 günü yapılan MYK’dan çıkmış olmam nedeni ile aday olduğumu yineliyor ve çalışmalarıma devam ettiğimi belirtiyorum. Halkımdan aldığım güçle, Edirne’mizi olduğundan daha da iyi noktaya getireceğime inanıyorum. Bunun en önemli göstergesi de Genel Merkezimden ve halkımızdan aldığım güçtür.”dedi.

“GENEL MERKEZİMİZİ BEKLİYORUZ”

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi ziyaret eden İl Başkanı Oktay Bozkurt ve İlçe Başkanı Harika Türkay ise yaptıkları açıklamada, “20 yıldır Edirne Halkının güveni ile desteğini alan, çalışkan bir belediye başkan adayımız olan Hamdi Sedefçi’yi ziyaret ettik. 24 Aralık 2013 tarihinde MYK toplantısında adaylığı onaylanan Hamdi Sedefçi ile birlikte, il ve ilçe teşkilatımızla, tüm gücümüzle CHP bayrağını en tepeye taşımak için çalışacağız. Seçim ile ilgili hazırlıklarımız sürüyor.” dediler.”

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA