SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Gündoğdu:“Hürriyet olmayan bir memlekette ölüm ve çöküş vardır.”

Gündoğdu:“Hürriyet olmayan bir memlekette ölüm ve çöküş vardır.”
Bu haber 09 Kasım 2022 - 15:53 'de eklendi ve 88 kez görüntülendi.

CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ TBMM ÇEVRE KOMİSYONU ÜYESİ VECDİ GÜNDOĞDU’NUN ‘10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ’ NEDENİYLE YAPTIĞI BASIN AÇIKLAMASI

“Hürriyet olmayan bir memlekette ölüm ve çöküş vardır.”

 

Cumhuriyetimizin, bağımsızlığımızın, devrimlerimizin ve aydınlık Türkiye’nin mimarı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet ve özlemle anıyoruz.

Büyük Önder Atatürk; yokluk, yoksulluk, mahrumiyet içerisinde sahipsiz bırakılmış bir milletin silkinip kendine gelerek emsalsiz bir istiklal mücadelesi ile tarih yazmasına öncülük etmiş, tam bağımsızlık ülküsü ile Türk milletini zafere ulaştırmış eşsiz bir başkomutan, eşsiz kahramandır.

 

Ebedi Başkomutanımız Atatürk’ün ilke ve devrimleri, dünyadaki huzur, barış, istikrar arayışlarına ışık olmaya, çağdaş ve bağımsız bir yaşam kurmak için mücadele eden tüm halklara esin ve ilham kaynağı olmaya devam etmektedir.

 

Bizlere düşen görev; atalarımızın can vererek, kan akıtarak vatan kıldığı bu eşsiz topraklara ve bayrağımıza her hal ve şartta tereddüt etmeden sahip çıkmaktır.

 

Görevimiz; Ulu Önderimiz Mustafa Kemal’in ‘en büyük eserim’ dediği Türkiye Cumhuriyeti’ni muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için daima ileriyi düşünerek daha çok çalışmak ve üretmektir.

 

Bu duygularla;

Çağdaş, laik Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatma, devrimleri geleceğe taşıma inanç ve kararlığıyla birlik ve beraberliğimizin simgesi, aydınlık yarınların teminatı büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 84. yılında bir kez daha saygı ve gönül borcuyla anıyorum.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA