SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Eşkinat “Hoş Geldin Bebek” projesini destekleyen hastaneleri ziyaret etti

Eşkinat “Hoş Geldin Bebek” projesini destekleyen hastaneleri ziyaret etti
Bu haber 05 Nisan 2015 - 0:05 'de eklendi ve 104 kez görüntülendi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri tarafından her gün ziyaret edilip yeni doğum yapan annelere verilen bebek paketleri projesine desteklerinden dolayı Tekirdağ Devlet Hastanesi ve Tekirdağ Yaşam Hastanesi’ni başhekimlerini ziyaret etti.
İlk olarak Tekirdağ Devlet Hastanesi’nin kapısını çalan Eşkinat’ı Tekirdağ Devlet Hastanesi Başhekimi Atakan Eren karşıladı. Projeye desteklerinden dolayı Eren’e teşekkür eden Eşkinat, kendisine Süleymanpaşa Belediyesi çikolatası ikram etti.
Tekirdağ Devlet Hastanesi personelini de unutmayan Başkan Eşkinat; yeni doğan biriminde bulunan hemşirelere de her Gün Süleymanpaşa Belediyesi personeline yardımcı oldukları için teşekkür ederek Süleymanpaşa Belediyesi çikolatası armağan etti.
Yeni doğum yapan anneleri de ziyaret eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa’nın yeni sakinlerini severek “Hoş Geldin Bebek” projenin bebek kutularından hediye etti.
Tekirdağ Devlet Hastanesi ziyaretinin ardından Tekirdağ Yaşam Hastanesi’ne geçen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Yaşam Hastanesi Başhekimi Ekrem Çömez’i ziyaret etti.
Bir süre Başhekim Çömez ile “Hoş Geldin Bebek” projesi ve Süleymanpaşa’nın genel durumu hakkında konuşan Eşkinat, Çömez ile birlikte yeni doğum yapan aileleri ziyaret edip bebek kutusu hediye etti.
Tekirdağ Yaşam Hastanesi yeni doğan servisi personelini de unutmayan Eşkinat, hemşirelere Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri ile işbirliği içinde oldukları için teşekkür ederek hediyeler verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA