SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

ESKİ BORSA BAŞKANI MAĞDEN’E SORUYORUM…

ESKİ BORSA BAŞKANI MAĞDEN’E SORUYORUM…
Bu haber 30 Aralık 2015 - 16:17 'de eklendi ve 181 kez görüntülendi.

Bir  önceki Ticaret Borsası  Başkanı Ender Mağden tarafından tarafıma açılan hakaret davası ile ilgili borsadan bir avukata para ödenmişmidir. ödendi ise  1.180 Tl ne için ödenmiştir.

İddia  şu ki, bana açtığı kişisel dava ile ilgili avukata para borsadan ödenmiştir. Davada 2.100 Tl tarafıma para cezası verilmiş,ancak avukatlık ücreti olarak 1.180 lira ödenmiştir.  Yani 2 bin 100 liralık bir davada avukata bu kadar mı ödeniyor acaba…!Bu para avukata borsadan ödendiğine göre,benim parayı borsaya mı ödemem gerekiyor.(  Yeni yasal düzenleme nedeniyle bu dava ertelendi.)

Mağden,ilk mahkemenin ardından da (O zaman borsa başkanlığını kaybetmişti) yeniden 10 bin liralık dava açtı. Bu dava hakim tarafından uzun yazılan gerekçelerle  red edildi. Daha sonra temyize gitti. Temyizden de bana 4 bin 100 lira geldi geçtiğimiz aylarda. Bu ceza şimdi 10 bin liraya yakın olmuş.

Ender Mağden’in avukatının temsilcisi ve icra memuru sabah saatlerinde evime gelmişler ve icralık yazacakları mal sormuşlardır.Daha sonra da Terziler Sitesi’nde takıldığım bir arakadaşın işyerinde beni bularak,dükkanların bana ait olup olmadığını sormuşlar ve zabıt tutarak ayrılmışlardır. Terziler Sitesi’nde veya başka bir yerde iş yerim yok. Ticaretle uğraşmıyorum.Sadece emekli maaşım var.

Ancak yazdığım basit bir yazıdan ötürü ceza aldım. Buna da şu  anda Türkiye’de siyasilerin birbirlerine söyledği sözleri ve yazılarınalı göz önüne aldığımda verilen cezanın da haksız olduğuna inanıyorum.

Sayın  Mağden, bu parayı avukata benim davam mı ile ilgili ödediniz. Kamuoyuna cevap veriniz.

Bu arada borsa yönetimine de soruyorum. Avukata ödenen para ile ilgili bir işlem yaptınız mı ?

 

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA