SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

CHP Yavaşla sonlardırdı

CHP Yavaşla sonlardırdı
Bu haber 27 Ekim 2018 - 15:09 'de eklendi ve 867 kez görüntülendi.

CHP de  belediye başkan aday adaylığı ile ilgili son açıklamayı  Av. Mustafa Yavaş yaptı.

Yavaş, CHP İlçe Başkanlığı’nda düzenlediği toplantıda önce kendini tanıttı sonra da yapacaklarını anlattı.

Bugünden itibaren “Biz varız ben Keşan Belediye Başkanlığı’na talibim”diyen Yavaş,en büyük sorunun ise trafik olduğunu ve bunu çözebileceğini söyledi.

Şehir merkezinde yayalaştırma yapılması gerekğine işaret eden Yavaş, Keşan’ı örnek bir ilçe yapabiliriz şeklinde sözlerine devam etti.

Öncelikli sorunların tartışılması gerektiğini ve belediye olarak esnafa yardımcı olunması gerektiğini ve Yunanistan’dan  alışverişe gelenler için de çözümü olduğunu ifade etti.

Sözleri sık sık alkışlarla kesilen Yavaş,Erikli ve Yayla’da insanların güvenli bir tatil  yapabilmesinin sağlanacağını ve 12 ay boyunca turizm hareketinin sürdürüleceğine kayıt düştü.

Yaşlılara da sahip çıkacaklarını söyleyen Yavaş, huzur için tüm imkanları kullanacağını belirti.

Belediye giren herkesin çalışanlar tarafından karşılacağını ve işinin muhatabına beraberce gidileceği ve işi bittikten sonra da kapıya kadar uğurlanacağını söyledi.

Sözüne  hiç bir zaman yemediğini ifade eden Yavaş, belediye ilgili hesapların her yıl yapacağı toplantı  ile açıklanacağını sözlerine ekledi.

Kendisi ile Keşan’ın kazanacağını ve güneş enerjisine de önem vereceğini  ve dünyanın bambaşka bir yöne gittiğini anımsatan Yavaş,”Ben Keşan Belediye Başkanlığı’na talibim. Sevgiden oluşan bir gönül köprüsü yapılmasına talibim. Biz olduğunda Keşan kazanacak. Keşan’da yaşamaktan mutlu olacağız. Biz çalışacağız Keşan kazanacak”diye sözlerine son verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA