SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

CHP SEÇİM BÜROSU AÇILDI

CHP SEÇİM BÜROSU AÇILDI
Bu haber 01 Mart 2014 - 23:52 'de eklendi ve 167 kez görüntülendi.

CHP Keşan İlçe Seçim Bürosunun açılışı coşkulu bir halk topluluğu ile gerçekleştirildi

Seçim bürosu açılışına; CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ile CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil, CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, CHP Edirne Milletvekili ve Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, CHP Keşan İlçe Başkanı Vedat Koyuncu, CHP Keşan Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, CHP İl Genel Meclisi adayları, CHP Belediye Meclisi adayları, çevre belde ve belediye başkanları ve başkan adayları, partililer ve coşkulu bir halk topluluğu katıldı.

VEDAT KOYUNCU
Seçim bürosunun açılışında ilk olarak CHP Keşan İlçe Başkanı Vedat Koyuncu konuştu.
Seçim bürosunun açılışına gelen misafirlere hoş geldiniz diyerek konuşmasına başlayan Koyuncu şunları aktardı: “Böyle bir coşku böyle bir heyecan Keşan görmedi. Halkımızla birlikte tekrar CHP iktidarında devam edeceğiz. Bundan emin olunuz. Önümüzdeki önemli bir seçimimiz var. Bu seçimlerde tercihimiz ya özgürlükten, milletten, demokrasiden, hoşgörüden ve hakça bölüşmeden yana olacak ya da adaletsizlikten, talandan hırsızlıktan, kamplaşmadan, kindarlıktan yana olacaktır. Biz demokrasiden, özgürlükten yanayız. Namuslu ve dürüst siyasetten yanayız. Bizler hırsızlığa karşı çıkıyoruz. Bunun için hep birlikte bu mücadeleye hazırız. CHP iktidarı için hep birlikte çok daha fazla çalışacağız, birlik ve bütünlük içinde yine CHP’yi iktidara getireceğiz. AKP’nin Ak Belediyecilik diye yutturmaya çalıştığı yalanları, yakın çevremizde görüyoruz. Paşayiğit’e bakın; 10 yıldır AKP yönetiyor. Kanalizasyonu, yolunu bitirmediler. Malkara da aynı. Hiçbir hizmeti getiremediler. Beyendik ona keza. Halkına düzgün su veremiyor. Bizler onların yapamadığı hizmetleri çok iyi biliyoruz. Tayyip Erdoğan’ın itiraflar var. CHP’nin İstanbul’daki belediyelerini örnek belediye olarak vatandaşa anlatıyor. Saydığı yerlerin hepsi CHP’li yerler. Önümüzdeki dönemde biz O’na Keşan’ı, Edirne’yi, İzmir’i, Ankara’yı saydıracağız.”
2 dönemden bu yana Keşan Belediyesi’ni en iyi şekilde temsil eden belediye ve İl Genel Meclis üyelerine teşekkür eden Koyuncu “Keşan Belediyesi’nde belediyeciliğin 2 dönemdir liderliğini yapan ve ustalık dönemi için bizlerle olan Mehmet Özcan var. Hepimize başarılar. Yolumuz açık olsun.” şeklinde konuştu.
MEHMET ÖZCAN
Koyuncu’nun ardından CHP Keşan Belediye Başkanı ve CHP Keşan Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Mehmet Özcan söz aldı.
2 büyük yerel seçimden alınlarının akıyla çıktığına vurgu yapan Özcan, şunları aktardı: “2 büyük de genel seçim geçirdik. Bunlardan da alnımızın akıyla çıktık. Başarı ekiplerimizin dürüstlüğü ve samimiyetinden geldi. 10 yıldır sizlere elimden geldiğince, dilim döndüğünce, aklım yettiğince hizmet etmeye çalıştık. Emin olun Trakya’nın parlayan yıldızı konumuna getirdik. Kimsenin cesaret edemediği işleri biz başardık. <Aman yolumuz bozulur seçim var> diye kanal şebekesi işini sonraki seçimlere bırakmadık. Ağır yüklerin altına girdik ama hepsinden de başarıyla kalktık.10 yılda abartısız 300 milyon liralık ihaleler yaptık. Var mı bir şaibem. Ya da ekiplerimden birinin var mı şaibesi. İşte partimiz bu. Bize iş yaptı ama yedi diyemezler. Bize iş yaptı ama yemedi de diyorlar. Halkımızı partili ve partili diye ayırmadık. Herkesi sevgi ve şefkatle kucaklamaya çalıştık. Bize oy vermeyenlerin de işini yaptık. Belediyenin kapısına gelen herkesin işini hemşehrimiz ve Keşanlı olduğu için yaptık. Ama partilimin olmaz işini oy vermiş diye olura sokmadık. Çünkü biz hukuktan ve halktan korkarız. Allaha şükür yiyecek ekmeğim de geçinecek param da var. Allah bana bir evlat verdi ama hayrını göremedim, ayakkabı kutularını dolduramadı! Ben de öyle bir baba olamadım.”
Diğer partilerin yaptıklarıyla siyaset yapmayacaklarını kendi yollarında ilerleyeceklerinin altını çizen Mehmet Özcan sözlerini şöyle sürdürdü: “Keşan’ı daha yaşanılabilir bir kent haline getireceğiz. Son 10 yılda biz yerin altından kalktık. Bundan sonra Keşan’ı daha modern ve Avrupai bir kent konumuna getirmek bizlerin hedefi. Ustalık projelerimizi basın yoluyla sizlere anlatmaya çalıştık. 2014-2019 arasında Keşan’a neler yapacağımızı, vaatlerimizi sizlere kitapçıklar halinde ulaştıracağız. Bir önceki dönemde sizlere neler vaat ettiklerimize bakın! Emin olun %90’ını gerçekleştirdik. Hiçbir zaman art niyet düşünerek afaki vaatlerle kandırmadım. Yine aynısını yapacağım. Yapılabilecek şeyleri sizlere vaat edeceğim. Keşan’a deniz getiremem. Bunun vaadini size veremem. Keşan’da yaşayan herkes Keşanlıdır. Sizleri çok seviyorum, desteklerinizle bir 5 yıl daha belediye başkanlığına talibim. Babalık ve ağabeylik etmeye varım. Hepinize sevgi ve selamlarımı sunuyorum. Partimin iki büyük ismini de Keşan’da ağırlamaktan büyük onur duyuyorum. Onlara da Keşan’a hoş geldiniz diyorum.”
KEMAL DEĞİRMENDERELİ
Özcan’ın ardından kürsüye CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli geldi.
Seçimin hemen ardından Özcan’ı yeniden başkanlık makamı koltuğuna Keşan halkının yeniden oturtacağını aktaran Değirmendereli, “Bu seçimin ardından önemli bir çapayı da CHP’yi iktidar yaparak atacağız. Keşan’da CHP bayrağımızı her zaman en yükseklere çıkardı. Bundan en önemli pay Keşanlı kadınlarımız ait. Kadın ne önünde ne arkasındadır başarının, kadın tam da ortasındadır başarının. Keşan’da CHP’nin en temel gücü kadınlar ve gençlerimizden gelmekte. Ülkenin menfaati söz konusu olduğunda Keşan’da CHP’de herkes bayrağı eline alır ve hizmet yarışına ortak olur. 5 aday adayı arkadaşımız adilane ve nezaketli bir yarış sürdürdüler. Bu yarışın sonunda ustalık dönemi için aday olan başkanımız bir dönem daha görevlendire sonucu çıktı. Diğer 4 aday arkadaşımız ve ilçe başkanımız belediye başkan adayımızın arkasında. Daha önce olduğu gibi bayrağımızı daha yukarı çıkaracağız. Keşan’ı ve Edirne’yi alacağız ama Ankara’yı da alıp Recep Tayyip Erdoğan’a Çankaya’nın yollarını kapatacağız.” dedi. Bundan sonraki çapa da CHP’nin iktidar yürüyüşünün çapası. Bundan sonra CHP’nin iktidar yürüyüşü için meydanlara toplanacağız.”
RECEP GÜRKAN
Değirmendereli’nin ardından CHP Edirne Milletvekili ve Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan mikrofona geldi.
Özcan’ın bilgi, birikim ve becerisiyle 30 Mart akşamı halk tarafından başkanlığa taşınacağına işaret eden Gürkan, şunları söyledi: “Edirne’de 16 yerde seçime giriyoruz. Söz veriyoruz 16’da 16 yapacağız seçimlerde. Gerçek belediyeciliğin, adam gibi belediyeciliğin, sosyal demokrat belediyeciliğin, katılımcı, şeffaf ve hesap verebilir belediyeciliğin ne olduğunu, AKP’lilere de herkese de Edirne’den göstereceğiz. Edirne’den öyle bir çoban ateşi yakacağız ki dalga dalga büyüyecek, kocaman olacak, dağ olacak. İstanbul da Ankara’da CHP’nin olacak. 30 Mart’tan sonra ilk seçimlerde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye’nin Başbakanı olacak. Alnında Atatürk’ün ışığını yüreğinde Cumhuriyet’in sevdasını taşıyanlarla hep beraber bu ülkede rantın değil halkın iktidarını ve hükümetini kuracağız.”
FAİK ÖZTRAK
Gürkan’dan sonra CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak kürsüye geldi.
Öztrak şunları aktardı: “Değerli hemşehrilerim çok sevgili Cumhuriyet Halk Partililer, sözlerime başlarken hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyor ve kucaklıyorum.Değerli hemşehrilerim Recep Tayyip Erdoğan biraz önce Kırklareli’nde imiş. Yine oradan bağırmış. Bunlar 9 koyunu güdemez 9 koyunu kaybederler diye. Arkadaşlar insanda biraz yüz olur yüz. Sen devleti kaybetmişsin be kardeşim. İnandık, aldandık kandık şöyle oldu böyle oldu. Başka neleri kaybettin. Buradan söylüyorum artık ortaya çıkmıştır. Bu Recep Tayyip Erdoğan ve partisi 3 kazı güdemezler 3 kazı. Bundan 15 gün önce basın toplantılarında diyordum ki <Türkiye’de bir devlet krizi yaşıyoruz.> Dün ilk defa çıktım <Türkiye’de artık devlet krizi yok rejim krizi var.> dedim. Neden değerli hemşehrilerim, dün HSYK Yasasını çıkarttılar. Hakim teminatını bitirdiler. Hakimleri savcıları hükümete bağladılar. Önce meclisi bağlamışlardı, sonra basını satın aldılar, bağladılar. Şimdi mahkemeleri bağladılar. İnterneti bağladılar. MİT’i bağladılar. Bağlamadıkları hiçbir şey kalmadı. Ama size bir şey söyleyeyim; bunun adı ne biliyor musunuz? Türkiye’ye dışardan diyorlardı ki Türkiye’deki rejim hibrit demokrasidir. Şimdi demokrasi lafı da gitti. Türkiye’deki rejimin adı açık saçık diktatörlüktür. Bakın Ukrayna’da diktatörün sonu ne oldu? Apar topar aldılar Rusya’ya gönderdiler. Giderken de yanında 650 milyon Dolar. Hanımını da almamış metresini götürmüş. Bunların sonu budur. Ben size bir şey söyleyeyim. 3 tane bakan 1 tanesi 28 taksitte 50 milyon Dolar almış. Öbürü 10 taksitte 10 milyon Dolar almış. 1 tanesi de 3 taksitte 1.5 milyon Dolar almış. Bunu söyleyince başbakan şöyle diyor <Bu milletin parası değil.> Ya kimin parası? Arkadaşlar dün değil eveli gün bunların oğluyla bir telefon konuşması çıktı. Tayyip diyor ki <Evladım evdekiler var ya>, Ne babacım. Senin evdeki paralar mı? ”, <Sus evladım söyleme>. İşte bu evdeki paraları yok etmek için uğraştılar, uğraştılar ama bitiremediler. En son kalan 5 Milyon ile de villa almaya kalktılar. Bunlar evlerindeki paraları yiye yiye bitiremiyorlar. Ama kendilerinin resmi olarak verdikleri rakamlara göre bu 8 ülkede 40 milyon kişi sofrasına 2 günde bir et yemeği koyamıyor. İşte bunların Türkiyesi. Biz böyle bir Türkiye’de yaşamak istemiyoruz. Bir devlet bankasının genel müdürü. Devlet bankasında kasa olmaz mı? Olur ama kasada tutmuyor ayakkabı kutuları içinde milyonlarca doları evinde saklıyor. Sonra da diyorlar ki bu para hayır hasenat işine gidecekti. Arkadaşlar bunların bir tek işi gücü var, bunların vatandaşın durumuna, sıkıntısına kulak astıkları yok. Bu memlekette yat sahipleri 1 TL’ye mazot alırken bizim köylümüz traktörüne 5 TL’ye mazot dolduruyor. Buna aldırdıkları yok. Bunların bildikleri bir tek şey var. Günahların haramın nasıl üstünü nasıl örteriz. Bugün bununla uğraşıyorlar. Şu konuşmalara bir bakın. Her konuşma şöyle başlıyor önce. Uzun bir selamün aleyküm faslı.Ondan sonra her cümlenin başında Yüce Allahın adı. Ayıptır Allah’ın adı ile götürmeye çalışıyorlar. İnşallah çok yakında kendileri gidecekler. Değerli hemşehrilerim evet Keşan’da kalabalık oluyoruz Trakya’da kalabalık oluyoruz. Tayyip Erdoğan Kırklareli’nde adam toplayamıyor. Ama başka yerlerde taşıma topluluklarla bizlere gözdağı vermeye kalkıyor. Benim sizlerden istediğim bir şey var.3 Mart Pazartesi günü Genel Başkanımız Edirne’ye geliyor. Genel Başkanımız Edirne’de öyle bir miting yapmalı ki Tayyip Erdoğan ve yandaşlarının yürekleri titremeli. Çıkmışlar ortaya şunu söylüyorlar, dışarıya bunu anlatıyorlar. Biliyorsunuz ben iktisatçıyım.Bana yabancılar geliyor konuşuyorum. Diyorlarmış ki önce meydanlara bakın, sonra sandığa bakın alacağımız oya bakın.Bu ülkede istikrarın sembolü bizim olduğumuzu göreceksiniz.Meydanlar sahte doluyor. Ama bizim meydanlarımız onlardan daha kalabalık daha coşkulu olmalı.”
Bu seçimin farklı bir seçim olduğunu anlatan Faik Öztrak, “Hanım arkadaşlarımızdan şunu talep ediyorum; sandığa sahip çıkın. Açılana kadar, açıldıktan sonra da sandığın başından ayrılmayın. Sayılara sahip çıkın. Bizim oradaki temsilcilerimizin ıslak imzalı tutanakları almasını sağlayın. Bunları koruyarak sandığı koruyarak sonuçları genel merkeze kadar ulaştırın. Şunu söyleyeyim seçim sandıkta kazanılır. Sandığa sahip çıkmayan parti seçimi kaybeder. Allaha çok şükür bugüne kadar Trakya’da sandıklara sahip çıktık. Bu sefer her zamankinden daha fazla sahip çıkacağız. Biraz sonra CHP’nin ilk kadın genel sekreteri ve Hemşehrimiz Bihlun Tamaylıgil’i dinleyeceksiniz. O da bu toprakların bir çocuğu, ben de bu toprakların bir çocuğuyum. Şunu istiyoruz. Bu seçimler sadece bir belediye başkanlığı seçimi değildir. Bu seçim sadece Mehmet Özcan başkanımın seçimi değildir. Recep Gürkan başkanımın seçimi değildir. Bu seçimler diktatörden kurtulmanın önünü açacak olan seçimlerdir. Bu nedenle % 50 yetmez, % 60 yetmez % 70 yetmez. Tüm oyları almaya çalışacaksınız. Bakınız çok güzel bir belediye başkan adayınız var. İki dönemdir çok güzel hizmetler yaptı. Şimdi de 3. dönemde çok büyük yatırımlara imza atmaya hazırlanıyor. Bakın göreceksiniz Keşan’da Trakya’nın en büyük kapalı pazaryerlerinden birini inşa edecek. Bu da yetmez arkasından çok daha büyük mega projelere imza atacak. Kendisine başarılar diliyorum. İlçe başkanımla birlikte yine kendisinden %70’e yakın bir oy bekliyorum. Bunu alacaklarını da biliyorum. Aynı zamanda değerli milletvekili arkadaşım Edirne Belediye Başkan Adayı Sayın Recep Gürkan’ın da bütün gönlümle yanındayım ve çok büyük başarılara imza atıp onun da % 50-60 gibi bir oyla Edirne Belediye Başkanlığı’nı kazanmasını bekliyorum.Hepinize sevgiler saygılar sunuyorum.”
Seçim bürosunun açılışında son olarak CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil konuştu.

BİHLUN TAMAYLIGİL

Değerli Keşanlı kardeşlerim,Sevgili Cumhuriyet Halk Partililer kurucusu Atatürk olan Hotel Lobilerinde kurulmamış , İstiklalin ve bağımsızlığın sembolü olan ve o uğurda canlarını vermiş olan kurucularıyla bugünlere 90 yıllık çınar olarak gelmiş olan Cumhuriyet Halk Partisinin değerli üyeleri, saygıdeğer Keşanlılar hepinizi saygıyla sevgiyle ve bir Trakyalı olarak bu Balkan Topraklarının vermiş olduğu güçle selamlıyorum.İyi ki varsınız iyi ki sizlerle beraberim.Bugün yapılan yanlışları sürekli olarak , okuyoruz,görüyoruz,üzülüyoruz.Kimileri de belki pişmanlıklar duyarak bugünlere bakıyor.Ama bunlar bize sürpriz değil.Hazreti Mevlena demiş ki; bozuk olunca maya ne ar tutar ne haya.11-12 yıldır bu ülkeyi yürüten,yürütmenin başı olan ve 17 Aralık’tan sonra da sonun başlangıcının telaşı içinde olan birileri var.Buradan duysunlar.Biz burada hep beraber diyoruz ki; artık senin ampülün patladı.Senin son kullanma tarihin geldi.Özellikle ben ve Atatürk’ün kızı olan Cumhuriyet Kadınları seni bu ülkenin iktidar tarihinden sileceğiz. Bunu hiç unutma.Çünkü kadındır fedakarlık için ne mücadele eden, çünkü kadındır sofrasına bir çorbayı geçirmek için mücadele eden, çünkü kadındır çocuğum okula gidecek iş nasıl bulacak diye dert eden.Ama o yürütmenin başı yargıdan o çocuğunu arabayla kaçırırken, benim kadınım benim kız kardeşim çocuklarının yarınını düşünüyor.Değerli dostlarım,hiç utanmadılar.Hele hele Edirne’de bir milletvekili bir bakan çıkarttılar. Bu bakanın ilk işi ne oldu? Bakanlık tabelalarından Türkiye Cumhuriyetini silmek ve onu ortadan kaldırmaya çalışmak oldu.O günde dedik ki sizin onu silmeye ne gücünüz ne de etrafınız yeter.Biz burada var olduğumuz müddetçe bu Cumhuriyet sonuna kadar payidar kalacak.Yetti mi güçleri? Çıktılar Milli Eğitimden tedrisattan Mustafa Kemal Atatürk’ün ve ilkelerinin isimlerini dersini çıkartmaya kalktılar.Ama bilmezler ki bu ülkenin anlına bu vatandaşın yüreğine Atatürk sevdası yazılmıştır.Ne Recep Tayyipler gelir ne Recep Tayyipler gider.Onu silmeye hiçbirinin gücü de yetmez nefesi de yetmez.Hele hele Cumhuriyet Halk Partisi varken CHP’liler varken bu ülkenin çimentosu varken onu birbirinden ayrışmaya,ayrıştırmaya toplumu bölmeye çalışanların hiçbir şeye gücü yetmek ve yetmeyecektir.Değerli dostlarım hepiniz tanırsınız bir meşhur diktatör var. Adı Hitler.Hitler zamanında demiş ki diktatörlük bisiklet binen adama benzer.Bisikletten inmeye gelirse o bisiklet devrilir.Şimdi Tayyip’te bisiklete binmiş inmeyeye çalışıyor.Ama o bisiklet devrilir.Yargıyla oynayarak, yasayla oynayarak emniyetle oynayarak meclisin yasama iradesini kullanarak yürütmeye kalkıyor.Ama o bisikletin zaten tekeri patladı.30 Mart’ta da son nokta konulacak değerli arkadaşlar.Mustafa kemal Atatürk taa 1920’lerde diyor ki; milleti aldatmayacağız.Millete daima ve daima hakikati söyleyeceğiz.Belki bir zaman hata etmiş yanlış yapmış olabiliriz.Ama yine bunu millet düzeltecek.Kendimizi hiçbir şekilde o milletin üstünde görmeyeceğiz.Kendimizi o milletin hizmetkarı göreceğiz diyor.Bugün diktatörlüğe bugün sultanlığa bugün kendini padişahlığa hazırlayanlar işte bu iradeden haberi olmayan kişilerdir.Ama bizler bugüne kadar sosyal belediyecilik örneklerini millete hizmet uğruna gerçekleştiren, rant için değil halk için belediyecilik yapan burada Mehmet Özcan kardeşim bun en güzel örneklerinden biridir.Ama Türkiye’nin genelinde AKP’nin ceberrut baskılarına karşı inadına halkım için inadına dürüstlükle hizmet ediyorum diyen tüm belediye başkanlarıma buradan çok teşekkür ediyorum.Selam olsun diyorum.Yılmadılar, hizmet dediler.Her şeye karşı yüne hizmet dediler ver hizmet etmeye de devam edecekler.Bu hizmetler inanıyorum ki 30 Mart seçimlerinden sonra Keşan’da artarak gidecek.Görev verdiğimiz değerli Edirne Belediye Başkan Adayımız da Edirne’de gidecek. Edirne’de 16’da 16 olacak ve tüm Türkiye’de de gidecek.Konuşacak paylaşacağımız o kadar çok şey varki; Bu gelenler ülkeyi yönetmeye gelenler yasakları,yoksulluğu ve yolsuzluğu kaldırmak sözüyle geldiler. Hani diyorlar ya hayaldi gerçek oldu.Benim hep dediğim bir şey var yalandı yalan kaldı.Çünkü yaptıkları yalandan öte gitmeyen bir yönetimle ve hizmetle karşılaşıyoruz.Son bir şey söylemek istiyorum.Kimsenin yaptığı kimsenin yanına kalmaz.Gün gelir devran döner. O dönen devranda da yapılanların hepsinin hesabı tek tek sorularak gereken görev yerine getirilir. Şimdi tek bir şeyimiz var kadınıyla erkeğiyle genciyle tüm kardeşlerimle ne olursa olsun bu ülkenin vatandaşları olarak 30 Mart’ta bir borcumuz var. Bu da 30 Mart’ta Tayyip Erdoğan’ın son noktasını koymak. Onu bu ülkede siyaset tarihine kötü bir örnek olarak bırakmak ama örnek olarak bırakmamak .CHP iktidarında da yaptıklarının hesabını sonuna kadar sormak olacaktır.Sözlerimi Yunus Emre’nin bir sözü ile bitirmek istiyorum Yunus Emre olsun be aldırma diyor.Yaradan yardır, sanma ki zalimin ettiği kardır.Mazlumun ahı indirir şahı her şeyin elbet bir vakti vardır.Hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum.Cumhuriyet Halk Partili olmak Cumhuriyet Halk Partisi’nin ışığını taşımak ve onun aydınlık yolunda hep beraber yürüyeceğiz.Yaşasın Cumhuriyet yaşasın Cumhuriyet Kadınları diyorum.Yaşasın Mustafa kemal Atatürk ve yaşasın gelecekte başbakan seçeceğiniz Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu diyorum”

Konuşmaların ardından gökyüzüne barış güvercinleri bırakıldı ve vatandaşlara karanfil atıldı.
Daha sonra vatandaşlara, CHP’nin bölgedeki belediye başkanları ve adayları ile Keşan Edirne İl Genel Meclisi ve Keşan Belediye Meclisi üyesi adayları tanıtıldı.
Daha sonra CHP Keşan İlçe Seçim Bürosu Öztrak ve Tamaylıgil’in de katılımıyla açıldı ve konuklara kuru pasta ve meyve suyu ikramında bulunuldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA