SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

BOSTANCI:ENEZ’DE BİR ÇOK YATIRIM TAMAMLANDI

BOSTANCI:ENEZ’DE BİR ÇOK YATIRIM TAMAMLANDI
Bu haber 06 Ekim 2016 - 23:10 'de eklendi ve 222 kez görüntülendi.

Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı, belediye ait araç sayısının 31’e yükseldiğini söyled.

Bostancı, Keşan’da  Terziler Sitesi’ndeki Özgür Rumeli Gazetesi Bürosu’nda  gazeteciler Kıymet kara,Necdet Uybaş ve Ömer Çakıcı’ya ilginç açıklamalarda bulundu.

Göreve başladığında   makam arabası dahil yürüyen bir araç bulunmadığını aktaran Bostancı,göreve başladığı günden bu güne kadar aldığı araçlarla Enez halkına hizmet etmeye çalıştıklarını söyledi.

Bulgaristan’la yürütülen “ Taşın Sesi Projesi ile” ile ilçeye 2 kilometre yol yanında 16 tane tarihi figür’ün  yıl sonuna kadar ilçenin muhtelif noktalarında yer alacağını söyledi.

Pazaryeri için de 500 bin lira ödenek çıktığını aktaran Bostancı,burada kapalı pazaryeri kuracaklarını anlattı.

Pazar kurulan gün dışında sadece üreticileri pazarda her gün mallarını satacağına işaret eden Bostancı,bu sayede üreticinin gelirinin artacağına kayıt düştü.

Enez’de beton taş fabrikasının kurulması noktasında  teşvikten yararlandığını aktaran Bostancı,bu sayede KDV ödemediğini  aktardı.

Enez’de bir çok yatırımın tamamladığını dile getiren Bostancı, sahildeki  Pazar yerinin de gelecek yaz aylarında hizmete açılacağını belirtti.

Edirne Kırkpınar’a   40 bin metrekare taş sattıklarını ifade eden Bostancı, geçmişte  cenaze arabası olmayan Enez Belediye’nde şu anda 3 tane tır aracı bulunduğunu ve  parke taşlarını bu araçlarla naklettiklerini sözlerine ekledi.

Bostancı’nın açıklamaları devam edecek….

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA