SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Belediye Başkanı Ünsal:İsraf sofraları yerine, gıda kolisi ve yardım kartlarını vatandaşlarımıza ulaştırdık…

Belediye Başkanı Ünsal:İsraf sofraları yerine, gıda kolisi ve yardım kartlarını vatandaşlarımıza ulaştırdık…
Bu haber 28 Nisan 2022 - 0:07 'de eklendi ve 233 kez görüntülendi.

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal:”Geçmiş  dönemlerde kurulan israf sofraları yerine her yıl olduğu gibi bu yılda belediyemizin öz bütçesi ve İpsalalı hayırseverlerimizin katkılarıyla temin ettiğimiz gıda kolilerini ve yardım kartlarını ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırdık.” dedi.

 Ünsal, birlik ve beraberliğin paylaşıldığı Ramazan ayında İpsala’da yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yapılan yardımlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ünsal sosyal medya hesabından,  yaptığı açıklamada şunları kaydetti:‘’Veren el ile alan eli buluşturuyoruz. Geçen yıl Ramazan ayımızda 834 hanemize ulaşarak gıda yardımında bulunmuştuk. Bu yılda 936 hanemize ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İpsala Belediyesi olarak siyaset üstü bir çalışma ile geçmiş dönemlerde kurulan israf sofraları yerine her yıl olduğu gibi bu yılda Belediyemizin öz bütçesi ve İpsalalı hayırseverlerimizin katkılarıyla temin ettiğimiz gıda kolilerini ve yardım kartlarını ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Ramazan ayı birlik, beraberlik ayıdır. Bu birliği, beraberliği yaşayan tüm bağışçılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Allah hayırlarını kabul etsin. Biz biriz, beraberiz, kardeşiz… Hep birlikte İpsala’yız.’’

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA