SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Balkonlar çiçek açtı kazananlar ödüllerini aldı

Balkonlar çiçek açtı kazananlar ödüllerini aldı
Bu haber 21 Kasım 2016 - 19:10 'de eklendi ve 46 kez görüntülendi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından ikinci kez düzenlenen “Bahçeler Balkonlar Çiçek Açsın Sokaklar Şenlensin” projesi kapsamında düzenlenen ödül törenine katıldı.

PROJE 100. YIL MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bu yıl 100. Yıl Mahallesinde gerçekleştirilen proje kapsamında 3 etaptan oluşan yarışmada ilk aşama olarak 100. Yıl Muhtarı Ali Rıza Açıkgöz ile bir araya gelinirken hazırlanan broşür ve afişler sokaklar, caddeler, siteler ve iş yerleri gezilerek mahalle sakinlere ulaştırıldı.

DEĞERLENDİRME KOMİTESİ DERECEYE GİREN 3 YARIŞMACIYI BELİRLEDİ

Başvuruların alınmasının ardından Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden temin edilen fideler proje katılımcılarına Süleymanpaşa Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından teslim edilirken Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Ufuk Bekir Ersöz, Kadın Meclisi Başkanı Hilal Kızılözen, Çevre Derneği Başkanı Serap Alp ve Ziraat Mühendisi Seda Gökgöz’den oluşan değerlendirme komitesi dereceye giren 3 yarışmacıyı belirledi.

SAHİL EK HİZMET BİNASINDA ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

Süleymanpaşa Belediyesi Sahil Ek Hizmet Binası’nda gerçekleşen ödül törenine Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın yanı sıra Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Gülferah Güral ve Mehmet Hilmi İşsever, TRAKYAKENT Birlik Müdürü Behçet Atlı, Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Ufuk Bekir Ersöz, Süleymanpaşa Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hilal Kızılözen, yürütme kurulu üyeleri ve dereceye giren yarışmacılar katıldı.

EN GÜZEL BALKONUN SAHİBİ VARNA AİLESİ OLDU

“Bahçeler Balkonlar Çiçek Açsın Sokaklar Şenlensin” projesi kapsamında yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Eşkinat; üçüncü olan Pınar Başaran ve ikinci olan Fatma Onur’a gram, birinci olan Murat Varna’ya ise çeyrek altın hediye etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA