SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

BALKANLAR PAZAR GÜNÜ İPSALA’DA

BALKANLAR PAZAR GÜNÜ İPSALA’DA
Bu haber 15 Nisan 2016 - 13:22 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve Balkan ülkeleri müftü ve din adamları, Pazar Günü İpsala’daki Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine katılacak.

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve Balkan ülkeleri müftü ve din adamları, 17 Nisan’da İpsala’daki Kutlu Doğum Haftası etkinliklerine katılacak.

Uluslararası Sosyal Medya Derneğinden yapılan açıklamaya göre, buluşma için İpsala Kaymakamlığı ve belediyesinin yanı sıra sosyal medyada da hazırlıklar sürüyor.

İpsala Festival Alanı’nda Pazar günü gerçekleştirilecek program için sosyal medyada #Balkanlarİpsalada etiketiyle çalışma yürütüldü, twitter.com/ipsaladayiz, facebook.com/ipsaladayiz ve instagram.com/ipsaladayiz hesapları oluşturuldu.

“Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet” teması ve “İnsanlığı yüceltmek, insanlığı diriltmek ve insanlığı yaşatmak için gelin birlik olalım” çağrısı etrafında düzenlenen Kutlu Doğum kutlamalarına Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez Görmez’inyanı sıra Bosna Hersek, Karadağ, Kosova,Makedonya, Romanya, Slovenya, Yunanistan ve Bulgaristan müftü ve din adamlarının da katılması bekleniyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA