SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

5.ulusal fotoğraf yarışması

5.ulusal fotoğraf yarışması
Bu haber 21 Temmuz 2015 - 23:25 'de eklendi ve 187 kez görüntülendi.

Keşan Belediyesi ilçenin tanıtımı için fotoğraf yarışması düzenledi.

Belediye Başkanı Mehmet Özcan,yaptığı yazılı açıklamada, ilçe tarihine ışık tutması amacıyla “Fotoğraflarla Keşan” konulu fotoğraf yarışması düzenlediğini ve yarışmaya başvuruların başladığını bildirdi.

Keşan Belediyesi’nin 5. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği (EFOT) işbirliğinde gerçekleştirildiğini ifade eden Özcan, yarışmanın amacını,zengin bir kent arşivi oluşturmak ve fotoğraflar eşliğinde tanıtımına katkı sağlamak olarak açıkladı.

Yarışmaya katılımın ücretsiz olduğunu belirten Özcan,şunları kaydetti: “Yarışmamıza seçici kurul üyeleri, EFOD Yönetim Kurulu üyeleri, TFSF temsilcisi ve birinci dereceden yakınları dışında 18 yaş ve üzeri profesyonel veya amatör tüm fotoğraf severler katılabilir. Yarışmaya gönderilecek fotoğrafların Keşan ilçe sınırları içinde çekilmiş olması gerekmektedir. Her fotoğrafçı en fazla 4 eser ile yarışmaya katılabilecektir. Fotoğraflar renkli veya siyah-beyaz olarak sunulabilecektir. Fotoğrafın orijinal olması ve dijital ortamda değiştirilmemiş olması gerekmektedir. Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin tamamen ya da kısmen kullanılması kural ihlali sayılır.”

10 Ekim’de sona erecek fotğraf yarışmasında,birinciye 3 bin,ikinciye 2 bin,üçüncüye de bin lira ödül verilecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA