SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Doğalgaz bir türlü doğmuyor…!

Doğalgaz bir türlü doğmuyor…!
Bu haber 19 Kasım 2014 - 1:06 'de eklendi ve 95 kez görüntülendi.

 

Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı başkanlığındaki toplantıya, Belediye Başkanı Vekili Av. Nilüfer Erk Oğuz, AK Partili İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Boyalık, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Mercan, MHP  İlçe Başkanı Erkan Gege, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Yusuf Yörük, İpsala Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Girgin, merkez mahalle muhtarları, esnaf odası başkanları, Kamu, özel, sivil, sosyal ve siyasal kesimlerin temsilcileri katıldı.

 

Dınkırcı yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bu gün itibariyle doğal gaz abone bedelini yatıranların sayısı 664’dür. Doğal gazın Keşan için çok önemli bir fırsat bu fırsatı iyi değerlendirilebilmek gerekiyor.

Hem gelecek nesilleri insan ve çevre sağlığı adına koruyabilmek hem de Keşan’ın geleceğini korumak adına doğal gaz abone sayısının artması konusunda hepimize iş düşüyor. Hepimiz eğer kendi tüzel kişilik veya ferdi olarak etkileyebildiğimiz kişi kurum ve kuruluşlara bu konuyu taşıdığımız takdirde netice alacağımıza inanıyorum.”

Katılımcıların kendi görüş ve önerilerini sunmasından sonra çalışmaların daha çok alana yayılması anlamında 20 Kasım 2014 Perşembe günü saat 19.00 sıralarında Yeni Mahallede vatandaşların yoğun olduğu kahvehanelerde doğal gaz konusunda bilgilendirme toplantısı düzenlenmesi kararı alındı. İlçe Kaymakamımız Sayın Bekir Dınkırcı, doğal gaz konusunun, hava kirliliği ve kurulması planlanan Gıda ve Tarım İhtisas Organize Sanayi Bölgesinden ayrı düşünülmeyeceğini herkesi bu konuda ortak hareket etmeye davet etti.

Toplantının devamında Edirne Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Engin Bişar tarafından İlçemize kurulması planlanan Tarım İhtisas Organize Sanayi Bölgesi projesi hakkında katılımcılara sunu eşliğinde bilgi verildi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA