SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

TİCARET BORSASI’NDAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

TİCARET BORSASI’NDAN ÖNEMLİ ÇAĞRI
Bu haber 31 Mayıs 2014 - 16:45 'de eklendi ve 41 kez görüntülendi.

Keşan Ticaret Borsası,Migros yanında bulunan 90 dönümlük arsasına kurulacak A.Ş’ye hissedar arıyor.

Borsa Başkanı Yusuf Yörük, düzenlenen basın toplantısında arsa ile ilgili gelinen son durumu açıkladı.

Daha önceki yönetim tarafından  bir şirkete satılan arsanın,şirketin ödeme planına uymaması nedeniyle  satış iptali yapıldığını  aktaran Yörük,gelinen son noktayı da şöyle açıkladı.

Keşan Ticaret Borsası ile Keşan Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine açılan hisse satışı ile  74 hissenin  42 üye tarafından alındığı, kalan 53 hissenin de   hisse başına 53 bin515 liradan satışa çıkarıldığı bunun da  6  Haziran Cuma akşamına kadar gerçekleşmesinin beklendiği belirtildi.

Yörük:”Halkımıza bölgemizin geleceğini yeniden inşa etmek için bir başlangıç olarak gördüğümüz bu tarihi çağrıyı yapıyoruz.Geliniz kuracağımız A.Ş’ye hissedar olunuz.Geliniz bölgemizin ticari geleceğini birlikte inşa edelim.Geliniz topraklarımızın ve evlatlarımızın müşterek geleceğini birlikte inşa edelim.”şeklinde konuşarak, bu çağrı bölge insanı tarafından dikkate alınmaz ise alternatif çözüm yollarının aranacağını açıkladı.

Arsanın değerinin şu anda 14 milyon 60 bin  lira olduğu belirtildi.

Toplantıya Belediye  Başkanı Mehmet Özcan,Borsa Meclis  Başkanı Necmi  Kaymaz,Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve bazı üyeler katıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA