SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

YÜCEER’İN BAYRAM MESAJI

YÜCEER’İN BAYRAM MESAJI
Bu haber 23 Eylül 2015 - 14:03 'de eklendi ve 224 kez görüntülendi.

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan YüceeriKurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yüceer’in mesajı şöyle:”Barış, sevgi, kardeşlik, dostluk gibi en yüce değerlerin yoğun olarak yaşandığı Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Bayramlar, birlik-beraberliğimizi perçinleyen, paylaşma ve hoşgörünün en güzel örneklerinin sergilendiği kutsal günlerdir.

Düşmanlıkların kin ve nefretin unutulduğu, acı ve kederin paylaşıldığı bayramların özünde, dayanışma, hoşgörü, barış ve mutluluk vardır.

Ancak, toplumsal yaşamımızda çok önemli yeri olan, bizlere güzel duygular yaşatan bayrama ülkemizde ve bölgemizde yaşanan acı verici gelişmeler nedeniyle buruk bir şekilde girmekteyiz.

Son günlerde yaşanan terör olayları ve şehit haberleri, acılarımızın üzerine acı ekmekte, anaların feryadı yüreğimize kor olup düşmektedir. Barış ortamını zedeleyen, kin ve nefret tohumlarının yeşermesine neden olan bu acı olaylar ne acıdırki “toplumsal ayrışmayı” körüklemektedir.

Her bayram sevinç, her bayram bir umuttur. Biz de tüm zorluklara, tüm acılara rağmen geleceğe umutla bakıyoruz.

Bu bayramda da dünyada ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulduğu, gözyaşının yerini sevince bıraktığı, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların son bulduğu, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünya özlemimizi bir kez daha yineliyoruz.

Bayramın, tasada ve kıvançta ortak olan, her derdi beraberce paylaşmayı ve aşmayı bilen ulusumuza huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. ”

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA