Keşan Haber
reklam

Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi’nden Vali Özdemir’e “Hoş geldin” Ziyareti…

Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi’nden Vali Özdemir’e “Hoş geldin” Ziyareti…
Bu haber 01 Temmuz 2016 - 14:05 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.
reklam

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Yönetimi 30 Haziran 2016 Perşembe günü Edirne Valisi Günay Özdemir’e “Hoş geldin” ziyareti gerçekleştirdi.
Şube Başkanı Erdoğan Demir, Muhasip Üye Mustafa Yaraşır, Yönetim Kurulu Üyesi Fikri Ak ve Şube Üyesi Saide Yapıcı, saat 16.30’da, Özdemir’i makamında ziyaret” etti.
Demir, Özdemir’e Edirne’ye “Hoşgeldiniz” diyere yeni görevinde başarılar diledi .
Demir, görüşme sırasında Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi’nin Edirne, Keşan, Uzunköprü ve İpsala’dan olmak üzere 42 üyesi bulunduğunu belirterek “Şu anda kurucu yönetim kurulu olarak görev yapıyoruz. Temmuz ayı içersinde ilk kongremizi yaparak yeni yönetimimizi seçeceğiz. Edirne deki tüm meslektaşlarımızı şubemize üye olmaya davet ediyoruz. Bu anlamda güç birliği yapmayı hedefliyoruz. Amacımız yerel basının ve gazeteci arkadaşlarımızın çalışma şartlarını nasıl daha iyi geliştirebiliriz. Bu konuda neler yapabiliriz. Bu anlamda genel kurulumuzun ardından Edirne’de ki tüm gazeteci dernekleri ile birlikte bir toplantı organize etmeyi düşünüyoruz. Kongremizin ardından bu çalışmalara ağırlık vereceğiz. Biz hiç kimseyi rakip olarak görmüyoruz. Onların da bizi rakip olarak görmelerini istemiyoruz. Bütün dernekler elele vermeliyiz. Zaten arkadaşlarımız neredeyse bütün derneklere üye. Yani hepimiz biriz aslında. Ayrıca Ramazan Bayramı’nı da kutluyor ve herkese hayırlı bayramlar diliyoruz. Yerel Basın Birliği Genel Başkanımız Nezir Karayün ile de ayrıca ziyaretinize geleceğiz. Genel Başkanımızın da sizlere selam ve saygılarını sunuyorum”dedi.
Özdemir de , ziyaret nedeniyle Edirne e Yerel Basın Birliği Şube önemli Yönetimi’ne teşekkür ederek, “Basın çok önemli. Bir ilin ilçenin gelişimi için basın cidden çok önemlidir. Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi’nin de ilimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Edirne ilimiz turizm anlamında çok önemli bir il. Gerek tarihi ve kültür turizmi gerekse Saros Körfezi ile çok önemli bir potansiyele sahip. İlimizde bir Turizm Konseyi kurulması için çalışmalarımızı başlattık. Bu anlamda basınımızdan gerekli desteği bekliyoruz.”dedi.
Demir, ziyaret sırasında Özdemir’e Yerel Basın Birliği’nin rozetini ve anahtarlığını hediye etti.

Etiketler :
reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER