SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

“Yaşlılar başımızın tacıdır”

“Yaşlılar başımızın tacıdır”
Bu haber 25 Mart 2014 - 14:52 'de eklendi ve 81 kez görüntülendi.

 

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, seçim gezilerine aralıksız devam ediyor. Gürkan, gezilerinde yaşlıları unutmadı. Huzurevi sakinlerini ziyaret eden Gürkan, “Yaşlılarımız bizim baş tacımızdır. 30 Marttan sonra yaşlılarımıza, engellilerimize, şehit ve gazilerimize özel bir masa yapacağız. Belediyeye gelen yaşlılarımız oturarak çayını içerken, işlemleri yapılacak” diye konuştu.

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, Huzurevi sakinleriyle hoş bir gece geçirdi.

Huzurevini ziyaret eden CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, yaşlılarla özel bir gece geçirdi.  Seçim çalışmaları nedeniyle yaşlıları ziyarette biraz geciktiğini dile getiren Gürkan, “Bizleri bugünlere getiren büyüklerimizi unutmamız mümkün değil” diye konuştu.

Kentte halkın refahını yükselterek, sosyal belediyeciliğin gerektirdiği hizmetleri yerine getirmek için göreve hazır olduğunu dile getiren Recep Gürkan, şunları söyledi:

“30 Marttan sonra Edirne’de yeni bir döneme imza atılacak. Edirneliler sosyal belediyecilikle tanışacak. Yaşlısı, genci, kadını, çocuğuyla huzur içinde refah içinde yaşayacağız. Tüm çalışmalarımız halkın refahına yönelik olacak. Hazırladığımız projelerimiz içinde yaşlılarımızın yeri ayrıdır. Bizleri bugünlere getiren büyüklerimiz, bizlerin baş tacıdır. Onlara gereken önemi ve hak ettikleri ilgiyi göstereceğiz. 30 Marttan sonra, engellilerimiz, şehit yakınları ve gazilerimizle birlikte yaşlılarımıza özel bir masa oluşturacağız. Bu masamıza gelen engellimiz, şehit yakınlarımız ve gazilerimiz çaylarını içerken, belediyeyle ilgili tüm işleri personelimiz tarafından tamamlanacak. İşlemleri kolaylaştıracağız. Sosyal belediyecilik anlayışı budur dedi.”

SEÇİM ÇALIŞMALARIMIZ BAŞARIYLA SÜRÜYOR..

                Önceki gün esnaf ziyaretleri ve dernekleri gezen Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, akşam ETV de canlı yayın konuğu oldu ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Programın ardında EDSİAD’ın düzenlediği etkinliğe katıldı. Burada konuşma yapan, projelerini paylaşan Recep GÜRKAN, katılımcıların sorularına da cevap verdi.

Çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürdüğünü ifade eden Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN, bizim projelerimiz Edirne halkının talepleri, beklentileri ve Edirne’mizin gerçekleri doğrultusunda ortaya çıkmıştır. Ve hayat bulacaktır. Edirne için çalışacağız. Daha iyisini yapmak için mücadele edeceğiz. Biliyoruz ki her zaman daha iyisi vardır.

Kentler canlı organizma gibidirler. Bir kentin 24 saat yaşadığını unutmayacağız. Hayata geçireceğimiz yönetim anlayışıyla, Edirne Belediyesi 24 saat çalışma esasına göre hizmet etmeye başlayacak.

27 yıl kamu hizmeti yaptım. Öğretmenlikle başladığım meslek hayatıma, Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı, İl Planlama Müdürlüğü, Valilik özel kalem Müdürlüğü, Trakya Üniversitesi Genel Sekreterliği gibi bir dizi görevler yaparak devam ettim. Halen Edirne Milletvekiliyim. Bilgi birikimim, tecrübem ve ekibimle birlikte bu güzel çalışmaları, projeleri hayata geçireceğiz.

Edirne Belediye Başkan Adayı Recep GÜRKAN çok önemli olduğunu söylediği bir konuyu şu sözlerle ifade etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA