SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Vergi Haftasına Badem Ezmeli kutlama

Vergi Haftasına Badem Ezmeli kutlama
Bu haber 26 Şubat 2014 - 13:50 'de eklendi ve 330 kez görüntülendi.

Vergi Haftası dolayısı ile Edirneli şekerlemeci Arif Meriç Edirne’nin geleneksel lezzeti badem ezmesinden Vergi dairesine ait logoyu yaparak Edirne Vergi Dairesi Başkanı İsmail Arslan’a makamında sundu.
Edirne’nin tanıtımında önemli rol alan Arslanzade Arif Meriç Badem Ezmesinden Vergi dairesi logosunu yaparak ilgi uyandırdı. Vergi dairesi Başkanı İsmail Arslan makamında kabul ettiği Firma Sahibi Arif Meriç ve Genel Koordinatör Recep Dural’a yapmış olduğu memnuniyeti dile getirdi. Makamında yaptığı açıklamada ;’’ Edirne de esnafımızla, çalışanlarımızla emeği olan herkesle birlikte el ele oluyoruz. Edirne de esnafımız vergisini öderse, Edirne’miz ve ülkemiz kalkınmış olur. Verginin toplumun tüm kesimlerinde benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılması amacıyla her yıl vergi haftamızı kutluyoruz. Bu amaç ile bizleri ziyaret eden Arslanzade firması sahibi Arif Meriç’e teşekkürlerimi sunuyorum’’dedi
Arif Meriç ise yaptığı açıklamada ;’’Edirne serhat şehridir. Bu şehirde bulunmak, bu şehrin ekonomisine katkı sağlamak bizlere gurur veriyor. Tabi turizmden para kazanıyorsak burada vergimizde ödememiz gerekiyor. İnsanlar zaman zaman zorluk çekse dahi bir vakitte vergisini gönüllü olarak ödemesi gerekli. Bu vesile ile içinde bulunduğumuz vergi haftasında bölgemizde uzun zamandan beri görev yapan Vergi Dairesi Başkanı İsmail Aslan Bey’i ziyaret ederek yöresel lezzetimiz Badem ezmesinden vergi dairesi logosunu kendilerine sunduk. Bizleri makamında ağırladığı için teşekkür ediyor ve tüm vergi dairesinde görev yapanlarında gününü kutluyorum’’dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA