SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

VATAN PARTİSİ ADAYLARINI BELİRLEDİ

VATAN PARTİSİ ADAYLARINI BELİRLEDİ
Bu haber 29 Mart 2015 - 23:55 'de eklendi ve 604 kez görüntülendi.

Sayın Basın Emekçileri, Değerli Konuklar, Sevgili Partili Arkadaşlarım; Hoş geldiniz.

İktidarın, Ülkeyi nereden nereye getirdiğini kısa başlıklar halinde sizlere sunmaya çalışacağım.

Cumhuriyet Devriminin tüm kazanımlarının birer birer yok edildiğini,

“Açılım” adı altında ülkenin böldürülmesi yani Türkiye’nin çözülmesi,

Ege Adalarının, Yunanlılar tarafından işgal edilmesi,

Türk Silahlı Kuvvetlerinin etkisiz hala getirilmesi,

“İç Güvenlik Yasa tasarısı”  adı altında diktatörlüğün dayatılması,

Dışa bağımlılığın, Ülkenin bağımsızlığını yok ettiğini, ülkenin varlığını tehlikeye soktuğunu,

Ülke ekonomisinin çökertildiği, borç batağına sokulduğu üretimin yaptırılmadığı,

Eğitim Birliğinin bozulduğu, yozlaşmanın yaşandığı ortaçağın dayatılması,

Bütün komşu ülkelerin düşman ilan edilmesi, ilişkilerin bozulması…bu daha da çoğaltılabilir.

Hepimiz bir bayrak altındayız. Vatan savunmasındayız.

VATANDAŞ, EY SEVGİLİ YURTTAŞ!

Eğer vatanın bütünlüğü senin de derdinse, Vatanın bir  Irak, bir Suriye olmasını istemiyorsan, “birlik ve bütünlük içinde hep beraber kardeşçe yaşayalım” diyorsan ve Emperyalist planlara cepheden karşıysan, Eğer herkesin işi, herkesin aşı olsun, kimse işsiz ve aşsız kalmasın, çocuklarımız ekmeğini el kapılarında aramasın diyorsan, Eğer yüce ATATÜRK’ÜN yolunda Bilimi rehber alarak çağdaş dünyayı yakalamak istiyorsan, Eğer Yurtta ve Dünyada barışsa istediğin ve Altıok’a sımsıkı bağlıysan,Kemalist Devrimlerin değerini anlıyorsan…

Eğer insanın insana kulluğu bitsin diyorsan; ağanın, beyin,şeyhin ve şıhın zulmünden kurtulmak ve insan gibi özgürce yaşamak istiyorsan…

Eğer oturduğun evin, işlediğin toprağın, çalıştığın madenin, içtiğin suyun, soluduğun havanın sahibi olmak istiyorsan, “emeğim ve ürettiğim para etsin” diyorsan,..Eğer herkesin parasız eğitim, parasız sağlık ve parasız adaletten insan gibi yararlanmasını istiyorsan,..Eğer yalandan, dolandan, hırsızlıktan, yolsuzluktan, rüşvetten şikayetin varsa ve çirkin politikacının çirkin politikalarından bıkmışsan,…

Eğer düşlediğin uygar dünyada ileri ve Tam bağımsız bir milletin onurlu bir ferdi, yani insan olmaksa istediğin,..Vatan, Emek ve Namus şiarınsa senin…

Koş bize, katıl partimize…Vatan Partisi’dir senin yerin. Vatan’ı birlikte yükseltelim.

VATAN PARTİSİ  ADAY ADAYLARININ ÖZGEÇMİŞİ

 

Sedat SAYGI

Doktor

 

1952 İpsala doğumludur. İlk ve Orta öğreniminiİpsala’da tamamladı. İstanbul Kabataş Lisesinden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinden 1975 yılında mezun oldu. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göz Kiliniğinde ihtisasını yaptı. Uzun yıllar kamuda ve serbest olarak mesleğini icra etti.

Evli ve iki çocuk babasıdır .

 

Şükrü Özer

İnşaat Mühendisi

 

17 Nisan 1957 yılında doğdu. 1980 Yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu. Vatani görevini Çorlu 67. Topçu alayında asteğmen olarak yaptı.

Karayolu tasarım mühendisliği, şantiye şeflikleri, Petrol Endüstirisi alanında faaliyet gösteren firmalarda  yöneticilik yaptı.

Sağlık, Emniyet, Çevre – Güvenlik (SEÇ-G), İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği  (İSİG) alanlarnda uzmanlaştı. Çok iyi derecede ingilizce biliyor. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

İsmail Hakkı ÖZTÜRK

Mali Müşavir

 

1950 Perşembe doğumludur. İlk ve orta eğitimini Ordu’da ,Lisans eğitimini Marmara Ün.İşletme Fakültesinde – Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde Muhasebe Denetim ve Muhasebe Finansman Ana Bilim Dallarında yaptı.Marmara Üniversitesinde çalıştı,Trakya Üniversitesi’nde  kadrolu Öğretim Görevlisi olarak görev yaptı, ayrıca çeşitli kurum ve kuruluşlarda danışmanlık ve denetim hizmetlerinde bulundu. Kırk yılldır Keşan’ da ikamet eden ÖZTÜRK, kendi işyerimde halen Mali Müşavir olarak hizmet vermektedir. Evli iki çocuk babası ve bir torun dedesidir.

 

Koray İLERGİN

İşçi

 

1981 Edirne doğumludur. Edirne Atatürk Ortaokulu mezunudur. İnşaat ve hayvancılıkla uğraşmaktadır.  Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

 

 

Hasan ATEŞ

Vatan Partisi Edirne İl Başkanı

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA