SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

VATAN PARTİSİ AÇIKLAMASI

VATAN PARTİSİ AÇIKLAMASI
Bu haber 09 Eylül 2015 - 15:47 'de eklendi ve 409 kez görüntülendi.

ÜLKEMİZİN BAĞIMSIZLIĞI VE MİLLETİMİZİN BİRLİĞİ İÇİN HALKIMIZI SAĞDUYUYA DAVET EDİYORUZ

            Son günlerde yaşadığımız terör saldırıları ile verdiğimiz şehitler milletçe bizi derin bir üzüntü içerisinde bırakmıştır. Şehitlerimizi anarken ve Mehmetçiğimize sahip çıkarken gösterdiğimiz tepkilerin sınırı belli olmalıdır.

PKK terör örgütü bulunduğu bölgedeki İl ve İlçelerimizde halkı isyana teşvik etmek için kırsal eylemleri yerine şehir merkezlerinde hendekler kazıp tuzaklamalar yaparak halkı isyana çağırmaktadır. Ancak halkımız buna itibar etmediği gibi PKK teröründen bıktığını belirtmekte, devletin müdahale ederek bu çeteleri bertaraf etmesini istemektedir.

Öte yandan yurdumuzun çeşitli İllerinde yapılan tepkisel gösteriler zaman zaman amacından saptırılıp provakasyonlara neden olmaktadır. İşyerlerine, parti binalarına saldırılar yapılmakta, tahrip edilmekte can ve mal güvenliği tehlikeye sokulmaktadır. Bu durum tamda PKK’ nın istediği bir tablodur. Amaç milletimizi karşı karşıya getirmek, bir iç savaşa gidecek yolun taşlarını döşemektir.

Vatan partisi olarak halkımızı uyarıyoruz ve diyoruz ki; Türk’ te biziz, Kürt’te biziz. Hepimiz Türk Milletiyiz.”Kürt’ümüzü PKK’nın elinden kurtaracağız. Kürt’ümüze özgürlük ve birlikte kardeşçe bir arada yaşam vaat ediyoruz. Ülkemizin bağımsızlığı ve milletimizin birliği vazgeçilmezimizdir.

Ülke olarak vatan savunması yapıyoruz. ABD’nin kara gücüm dediği PKK’ ya karşı ülkemizi savunuyoruz. Vatan savunmasında şehitler veriyoruz. Elinde silah olan bir çeteyi ancak zor kullanarak dize getirebilirsiniz. Barış naraları atanlar bu eli silahlı çeteye ne vaat ediyorlar. Terör örgütü ülkemizi bölmek üzere masaya oturmak istemektedir. Sırtını ABD emperyalizmine dayayan ve kara gücü olmakla övünen bu çete ile nasıl bir barış düşünülüyor.

            Vatan savunmasında başarı için Türkiye’nin bir milli hükümete ihtiyacı vardır. ABD’nin bölge planlarında rol alarak terörü bitiremezsiniz. 1 Kasım 1920 de olduğu gibi ülkemiz 1 Kasım 2015’te de saltanatı yeniden yıkacaktır.

Vatan Partisi olarak halkımızı sağduyuya davet ediyoruz. Yapılacak her provakatif eylem PKK’nın ekmeğine yağ sürecektir. Buna izin vermeyelim.

Çetin ALABAK

Keşan İlçe Başkanı

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA