Keşan Haber
reklam

VALİGÜNAY ÖZDEMİR’İN YENİ YIL MESAJI

VALİGÜNAY ÖZDEMİR’İN YENİ YIL MESAJI
Bu haber 30 Aralık 2016 - 13:45 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.
reklam

 

Değerli Edirneliler;

İlimiz ve ülkemiz açısından üzüntü ve sevinçleriyle 2016 yılını geride bırakırken; yeni umutlarla 2017 yılını karşılıyoruz.

Dünyada yaşanan ekonomik ve sosyal problemlere rağmen ülkemiz, bölgesinde mazlumlara kucak açarak, zalimlere karşı duruşu ile bütün dünyaya örnek olmuştur. Yaşanan ekonomik sıkıntılara rağmen, ülkemizde dünyanın en önemli yatırımları ve projeleri uygulanarak örnek olmuştur. Türk halkı 2017 yılının geçen yıla göre daha iyi ve daha güzel olacağına inanıyor ve çalışmalarını da geleceğe göre yapıyor.

Edirne ilimiz, geçmişteki medeniyetleri ile dünyaya örnek olmuş toplumsal huzur ve barışa önemli katkılar sunmuştur. 2017 yılında da huzur ve barışın yaşanmasında ülkemize ve bölgemize ve dünyaya önemli katkıları olacaktır. İlimizdeki ve ülkemizdeki huzur ve barış ortamı, ekonomik, sosyal, kültürel anlamda gelişmelere de olumlu katkılar sunacaktır.

Edirne’yi parlak geleceğine taşıma ve Balkanların merkezi konumuna getirme mücadelemiz önümüzdeki yılda da devam edecektir. 2017 yılına kendimize güvenerek, iyimserlikle, ancak yapacağımız daha çok iş olduğunun bilincinde olarak giriyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2017 yılının herkese umut, barış ve huzur getirmesi dileğiyle, sevgi ve saygılar sunarım.

Etiketler :
reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER