SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Uyuşturucu kaçakçısı Yunanistan’da yakalandı

Uyuşturucu kaçakçısı Yunanistan’da yakalandı
Bu haber 09 Mayıs 2021 - 16:41 'de eklendi ve 186 kez görüntülendi.

 Türkiye  tarafından aranan uyuşturucu kaçakçısı Yunanistan’da sınır bölgesindeki bir  yerleşim yerinde yakalandı.

 Gümülcine’den İlhan Tahsin’in haber sitesinde yer alan habere göre,Interpol’ün kırmızı bülteni ile Türkiye tarafından aranan bir şahıs Kum çiftliği bölgesinde yakalandı.

Uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı ile yargılanan ve Uluslararası Kriminal Polis Teşkilatı olan Interpol’ün kırmızı bülteni ile Türkiye tarafından aranan bir şahıs Meriç (Evros) ilinin Kum çiftliği (Orestiada bölgesinde polis tarafından yapılan bir kontrol sırasında yakalandı.

Yakalanan şahıs hakkında yapılan kimlik kontrolü sonrasında uyuşturucu kaçakçılığı yaptığından dolayı Türkiye tarafından kırmızı bültenle arandığı tespit edildi.

Yakalanan şahsın ilk olarak 23 Nisan 2021 tarihinde yasadışı yollardan Meriç Nehri üzerinden Yunanistan’a giriş yaptığı tespit edildi. Yapılan ilk kontrol sonrasında kimlik bilgilerinin toplanması için geçici olarak bölgede serbest bırakıldı. Ancak sonrasında kimlik bilgilerinin doğrulaması bilgileri netleştikten sonra da kırmızı bültenle arandığı tespit edilince de 7 Mayıs tarihinde yakalandığı belirtiliyor. Bunun üzerine gerekli işlemler yapılmak üzere Savcılığa sevk edildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA