SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

ÜYELER KEŞAN TSO’DAN MEMNUN..!

ÜYELER KEŞAN TSO’DAN MEMNUN..!
Bu haber 21 Şubat 2018 - 22:20 'de eklendi ve 188 kez görüntülendi.

ÜYE ANKETİ SONUCU %92 MEMNUNİYET ÇIKTI.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın (Keşan TSO) her yıl oda üyelerinin memnuniyetini ölçmek amacıyla gerçekleştirdiği üye memnuniyet anketi tamamlandı.

Her sektörden yaklaşık 300 üye ile gerçekleştirilen Üye Memnuniyet anketinin sonuçlarını değerlendiren Keşan TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, anket analizinin ardından %92 oranında memnuniyet çıktığını söylediler.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Üyelerinin, Üye Memnuniyet Anketi ile ilgili verdiği yazılı açıklamada şu ifadeler yer aldı.

Anket Sonucundan 5 Yıldızlı Hizmet Çıktı…

“Akredite oda olmamız nedeniyle, her yıl yapılması gereken memnuniyet anketimizi bu yılda gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Keşan TSO’nun üye memnuniyet anketi yaklaşık 300 üye ile sonuçlanmıştır. Her yıl olduğu gibi üyelerimiz tarafından 2017 yılının değerlendirildiği anketimizde gururla ifade etmek gerekirse 5 yıldızlı hizmet çıktığını belirtmek istiyoruz.

Anket, Oda Üyelerine Yönelik Bir Çok Konuyu Kapsıyor…

%92 memnuniyet oranı ile sonuçlanan anketimiz, personelin davranışlarından bilgi ve becerilerine, hizmet verme sürelerinden uzmanlık alanlarına kadar üyelerimize yönelik birçok konuyu kapsamaktadır. 9 sorunun sorulduğu üye memnuniyet anketimizde, oda hizmet binamızın koşulları, fuar, seminer, eğitim ve toplantılarımızın yapılması ve duyurulması, odamızın iletişim araçlarının verimliliği de üyelerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Bunun yanı sıra, odamızın yönetimine ilişkin tüm organlarının temsil etme yeterliliği, becerisi ve ulaşılabilirliği gibi birçok konu da yine üyelerimiz tarafından anket kapsamında değerlendirilmiştir.

İyi Hizmetin Karşılığını Üyelerimizin Memnuniyeti Olarak Geri Alıyoruz.

4 yıl boyunca hizmet veren başta meclisimiz olmak üzere, yönetim kurulumuz, meslek komitelerimiz, personelimiz ve tüm kurullarımız, karşılıksız ve gönüllü çalışmanın mükâfatını üyelerin memnuniyeti ile almışlardır. Trakya’da hizmet alanında önder olmanın Türkiye’de örnek ve rol model olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Keşan, İpsala ve Enez’deki tüm üyelerimize Dünya standartlarında hizmet vermeye çalışıyoruz. Personelimiz ile birlikte tüm yönetim kadromuz kendini güncelleyerek geleceğe ve daha da iyi hizmete hazırlanıyor.

Türkiye’nin İlk 10 Odası Arasından Kalmayı ve İlerlemeyi Hedefliyoruz…

60. yılımıza denk gelen 2018 yılında da kendimiz ile yarışır halde olacağız. Üyelerimiz ile omuz omuza, el ele ve birlikte Bölgemizin zenginliğine hazırlanacağız. Şunu ifade etmemiz gerekiyor; İstikrarlı, tecrübeli, genç ve dinamik bir ekip ile Türkiye’nin ilk 10 odası arasında kalmayı ve ilerlemeyi hedefliyoruz. Çünkü anket kapsamında çıkan bu olumlu sonuç, bize sorumluluk yüklemiştir ve daha da çok çalışmamız gerektiği mesajını vermiştir.”

Keşan TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ayrıca, Üye Memnuniyet Anketi ile ilgili tüm bilgilere ve sonuç analizlerine, Keşan TSO’nun sosyal medya hesaplarından ve resmi internet sitesinden ulaşılabileceğini belirttiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA