SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

UTSO’da Haskovo TSO ile Proje Toplantısı Gerçekleştirildi

UTSO’da Haskovo TSO ile Proje Toplantısı Gerçekleştirildi
Bu haber 12 Aralık 2015 - 15:06 'de eklendi ve 260 kez görüntülendi.

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası ile Bulgaristan Haskovo Ticaret ve Sanayi Odası arasında IPA Sınır Ötesi Projeler kapsamında yürütülen “Towards the Opportunities and Challenges of Sustainable Cross-Border Tourism” projesi ile ilgili olarak 10.12.2015 ve 11.12.2015 tarihlerinde Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nda iki günlük bir çalışma gerçekleştirildi.

Çalışma toplantısına Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar, Başkan Yardımcısı Mehmet Kalkandelen, Yönetim Kurulu üyeleri Salih Zeki Yazıcıoğlu, İhsan Akıncı, UTSO Muhasebe Müdürü Ünal Malak, UTSO Projeler Sorumlusu Hasan Küçükkaptan, Haskovo Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yancho Yanev, Haskovo TSO Proje Yöneticisi Hristoslava Georgieva, Haskovo TSO Proje Müdürü Teodora Krasteva, Haskovo TSO Proje Teknik Asistanı Katya Nikolova iştirak etti.

Karşılıklı olarak iki bölgede de turizmin geliştirilmesi, ziyaretçi sayısının arttırılması, bilinmeyen fakat turistik değeri olan yerlerin önerilmesi gibi amaçları olan projenin bu çalışma toplantılarında, gerçekleştirilen çalışmalar değerlendirilerek faaliyetler hakkında tarihsel sıralama yapıldı.

UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar bölgemizin ve Uzunköprü’nün bilinirliğinin arttırılması için çalışmalara devam edeceklerini belirtip, verimli toplantılar gerçekleştirdiklerini sözlerine ekledi. Haskovo TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yancho Yanev ise misafirperverliklerinden ötürü UTSO’ya teşekkür ederek, projenin amacına ulaşması için özverili olarak çalıştıklarını belirtti.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA