SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

TYBB İle Doğru Cevap Keşan arasında Eğitim Protokulu imzalandı

TYBB İle Doğru Cevap Keşan arasında Eğitim Protokulu imzalandı
Bu haber 19 Mart 2021 - 21:27 'de eklendi ve 126 kez görüntülendi.

-TYBB Edirne Şube üyesi gazeteciler çocuklarının eğitimleri sırasında kayıt yaptıracakları Doğru Cevap Eğitim Kurumu’nun indiriminden faydalanacaklar.

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi ile Doğru Cevap Keşan Eğitim Kurumları arasında eğitim protokolü imzalandı.

TYBB Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir ile Doğru Cevap Eğitim Kurumları Müdürü Anıl Çakır’ın imzaladığı protokol gereği; TYBB Edirne Şubesi üyeleri çocuklarının ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilerinin kayıtlarında belirli oranlarda indirimden faydalanacak.

Demir, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz günlerde Özel Keşan Hastanesi ile yaptığımız protokulumuzun ardından şimdi de Doğru Cevap Eğitim Kurumları ile üyelerimizin çocuklarının yararlanacağı bir protokolü bugün imza altına alıyoruz. Üyelerimiz adına bu protokola katkı sağlayan ve üyelerimizin çocuklarının kayıtlarında indirim olanağı sağlayan Doğru Cevap Keşan kurumuna ve kurum sahibi Sertaç Uprak ile kurum müdürü Anıl Çakır’a teşekkür ederim” dedi.

Kurum müdürü Anıl Çakır’da , “Doğru Cevap Eğitim Kurumları olarak Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi ile bir eğitim protokolü imzaladık ve birlik üyelerinin çocuklarına eğitim öğretim ücretinden belirli oranlarda indirimler sağladık. Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı, kıymetli ağabeyim Erdoğan Demir’e ve basın birliğinin değerli üyelerine teşekkür ederim. TYBB Edirne Şube üyesi olan ve SGK kapsamı dışında kalan üyeleri ortaokul ve lise için kayıt yaptıracak çocukları için % 15, TYBB Edirne Şubesi üyesi olan ve SGK kapsamında olan üyeleri ortaokul ve lise için kayıt yaptıracakları çocukları için % 10 indirimden yararlanacaklar ” şeklinde konuştu.

TYBB Edirne Şubesi ile Doğru Cevap Keşan Eğitim Kurumu arasında imzalanan protokol 2021/2022 ve 2022/2023 eğitim öğretim yılı olmak üzere 2 dönem geçerli olacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA