SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Turizm Yolları Projesi “Benim Avrupalı Kentim” Belgeselinde Yer Aldı

Turizm Yolları Projesi “Benim Avrupalı Kentim” Belgeselinde Yer Aldı
Bu haber 23 Kasım 2016 - 19:00 'de eklendi ve 190 kez görüntülendi.

Trakya Kalkınma Ajansı’nın Karadeniz Havzası Programı çerçevesinde IPA (Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı ) Lider Ortak olarak yer aldığı “Turizm Yolları Projesi”, “Benim Avrupalı Kentim” isimli belgesele konu oldu.

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in de konuk olduğu belgeselde proje etkinliklerine destek veren, Trakya’nın yöresel ve kültürel değerlerinin tanıtımına katkı sağlayan özel sektör ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de yer aldı. Belgeselde Genel Sekreter Şahin, 7 ülkeden 9 temsilci kuruluşun ortaklığı ile Karadeniz Havzasındaki turizmin sürdürülebilirliğin sağlanması, ortak ülkeler arasında turizm işbirliği ağı oluşturulması, geleneksel ürünlerin üretimi ve pazarlanması amacıyla hayata geçirilen Turizm Yolları Projesi hakkında detaylı bilgiler paylaştı.

Belgeselin tamamını izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=sIt3cmYGeMM&t=884s&list=PLwkA-OYKOiDyeE15FYy-JGsm-t95BhPjO&index=2

Benim Avrupa Kentim Belgeseli

Avrupa Birliği Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve TRT Haber’de yayınlanan “Benim Avrupalı Kentim” Belgeseli, Türkiye-AB ilişkileri çerçevesinde çeşitli AB kaynaklı fonlar ile desteklenen başarılı projelerin kamuoyuna tanıtılmasını ve bu konuda farkındalık oluşturmasını amaçlamaktadır.

Söz konusu belgeselin her bir bölümünde Türkiye-AB Mali İşbirliği çerçevesinde yürütülen programlar hakkında, programın yürütücüsü kuruluş temsilcisi tarafından bilgi verilmektedir. Akabinde Türkiye’nin 81 ilinde uygulanan ve balıkçılıktan tüketici haklarına, çevreden adalet sistemine kadar çok çeşitli alanlarda yürütülen projelerden seçkiler sunulmaktadır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA