TREDAŞ, ELEKTRİK KESİNTİSİNE KARŞI UYARDI

Güncel Haberler

 

         Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.

 

         TREDAŞ Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında, Edirne İli Uzunköprü İlçesi Yeniköy-Kırcasalih Enerji Nakil Hatları (ENH) Bakım Onarım çalışması nedeniyle; 11.09.2013 Çarşamba günü 09:00-17:00 saatleri arasında 8 saat süre ile; “Uzunköprü İlçesi; Yeniköy Mahallesi, Kırcasalih Beldesi, Aslıhan Köyü  ve bu istikametteki Uzunköprü Belediyesi içme suyu tesisleri ile diğer özel trafolu müşterilerimiz” elektrik kesintisi yapılacak.

 

            Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için ALO 186 ÇAĞRI MERKEZİ’NE başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir