SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

TRAKYA’NIN KOBİ’LERİ, ENERJİ VERİMLİLİĞİ BULUŞMASI’NDA BİR ARAYA GELİYOR

TRAKYA’NIN KOBİ’LERİ, ENERJİ VERİMLİLİĞİ BULUŞMASI’NDA BİR ARAYA GELİYOR
Bu haber 06 Ocak 2024 - 23:03 'de eklendi ve 44 kez görüntülendi.

Trakya’nın Verimli KOBİ’leri Projesi kapsamında 10 Ocak’ta Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda “Trakya Enerji Verimliliği Buluşması” gerçekleştiriliyor.

8 – 14 Ocak Enerji Verimliliği Haftası kapsamında düzenlenecek olan etkinlikte, verimlilik uygulamaları, yeşil dönüşüm ve finansman olanaklarının yanı sıra Türkiye ve dünyadaki en iyi örnekler de paylaşılacak. Sektörün önde gelen isimlerinin bilgi ve deneyimlerini aktaracağı etkinlikte “Enerji Verimliliği Uygulamaları ve Destekler”, “Akıllı Fabrikalar, Dijital Dönüşüm ve İnovatif Üretim”, “Yeşil Dönüşüm Destekleri” ve “Verimlilik Yatırımlarında Finansman Olanakları” konulu panel oturumları gerçekleştirilecek.

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in ve Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan’ın teşrifleriyle gerçekleşecek etkinliğe Trakya Verimlilik Platformu paydaşları, bölgedeki KOBİ’lerin temsilcileri ve Platform uzmanları katılım gösterecek.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti mali iş birliği çerçevesinde finanse edilen ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı altında desteklenen Trakya’nın Verimli KOBİ’leri Projesi kapsamında, bölgede imalat sanayinde faaliyet gösteren KOBİ’lerin enerji ve süreç verimliliklerinin iyileştirilmesi ve Trakya Bölgesi’nde verimlilik odaklı üretimin teşvik edilmesi amaçlanıyor.

Proje Hakkında

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti mali iş birliği çerçevesinde finanse edilen ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen Trakya’nın Verimli KOBİ’leri Projesi, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülmektedir. Proje; 2.624.500 € bütçesi ile 2021-2024 yılları arasında KOBİ’lerin bilinçli büyümesine, ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet güçlerinin artırılmasına ve Trakya’da imalat sektörünün gelişmesine önemli katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA