SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

TRAKDOSK, Erasmus+ projeleri için öğretmen adaylarıyla buluştu

TRAKDOSK, Erasmus+ projeleri için öğretmen adaylarıyla buluştu
Bu haber 15 Mayıs 2022 - 0:07 'de eklendi ve 342 kez görüntülendi.

Trakya Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümü 3. sınıf öğrencileri Aybüke Darahta, Simay Tolukan, Deniz Balimohaç, Şura Nur Aldıbaş, Mehmet Enbiya Berber, Rümeysa Sümeyye Alkan , Özlem Dikmen proje danışmanları sayın Öğr. Gör. Dr. Çağlayan KARAOĞLU BİRCAN ışığında Topluma Hizmet Uygulamaları dersi için çevre temizliği ve bilinçlendirme üzerine “Yeşil Bir Gelecek için Yeşil adımlar” adlı bir etkinlikler planı oluşturdular.

Proje etkinliği doğrultusunda Trakya Doğa Sporları Kulübü Derneği ile işbirliği içerisinde olan proje ekibi, 11 Mayıs 2022 tarihinde Eğitim Fakültesi’nde TRAKDOSK dernek projeler sorumlusu Bülent BACIOĞLU’nu “Gençlere Avrupa Birliği Proje Fırsatları” adlı seminerde konuşmacı olarak ağırladılar. Bacıoğlu Gençler için Erasmus+ fırsatları,derneklerle beraber yaşadıkları deneyimleri ve Erasmus+ projelerinin gençlerin kariyerleri ve kişisel gelişimlerine katkılarından oluşan sunum gerçekleştirdi.

Ayrıca uzun yıllar ortaklık kurdukları İspanya Madrid’te ADEFİS Derneğin Erasmus+ gönüllülük   projesi çalışanı  Nursu GÜNAYDIN’da deneyimlerini aktarmak üzere seminerde yer aldı.

Birçok öğrencinin katılımı eşliğinde gerçekleşen seminerde Erasmus+ gönüllük programlarından, proje yazmaya kadar geniş kapsamlı bilgiler paylaşıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA